Przegapiony początek programu? Wypadło Ci z głowy? Zepsuł się zegarek? Nieważne, bo z Telewizją JAMBOX możesz oglądać programy telewizyjne, które już się zaczęły – nawet pod koniec ich trwania! 

Funkcja StartOver, to kolejne z rozwiązań telewizji interaktywnej, które pozwala na swobodne i nielinearne korzystanie ze strumienia telewizyjnego. StartOver pozwala na oglądanie od początku Twoich ulubionych programów i filmów, które już się rozpoczęły, ale jeszcze nie skończyły. 

StartOver w JAMBOX – jak to działa? 

  • Wejdź do EPG (z menu na ekranie lub z przycisku EPG na Twoim pilocie),
  • Wybierz kanał oznaczony ikoną StartOver,
  • Naciśnij OK i wybierz opcję: “Oglądaj od początku”, 
  • Widzisz na ekranie komunikat z pytaniem: “Czy chcesz oglądać audycję X od początku?”? Świetnie! Kliknij TAK i ciesz się czasem spędzonym wspólnie z JAMBOX! 

Funkcja StartOver to więcej możliwości niż myślisz! To także opcja przewijania oraz zatrzymania oglądanego programu lub filmu w dowolnym momencie. Chcesz zakończyć oglądanie? Wystarczy wcisnąć STOP lub zmienić kanał. To naprawdę proste. 

StartOver – dla kogo? 

Funkcja StartOver jest dostępna na dekoderach Arris 1113 HD, Arris 5305 4KMAG 255  oraz dotyczy ponad stu kanałów dostępnych w JAMBOX.

Teraz nic Ci nie umknie!

Poznaj także inne możliwości telewizji interaktywnej w JAMBOX.