Czy samodzielne zamawianie telewizji bez wychodzenia z domu jest możliwe? Może jednak aby zakupić telewizję konieczna jest wizyta w biurze operatora? Czy podpisywanie umowy on-line jest bezpieczne? Takie i pewnie wiele innych pytań zadajemy sobie, stojąc przed wyborem telewizji do naszego domu. I w żadnym wypadku nie są one bezzasadne.

Dziś świat oferuje nam bowiem nie tylko możliwość wyboru operatora telewizji, liczby kanałów i dodatkowych usług z nią związanych. Mamy także możliwość wyboru sposobu, w jaki tę telewizję zamawiamy.

Zamów telewizję u operatora

Można tradycyjnie wybrać się do punktu obsługi operatora, gdzie krok po kroku zostaniemy przeprowadzeni przez proces zakupu. Dzięki temu wyjaśnimy ze sprzedającym nurtujące nas wątpliwości i tam też ostatecznie podpiszemy umowę. Dla tych, którym wygodniej jest te czynności wykonać zza ekranu komputera, istnieje sposobność – po wcześniejszym zapoznaniu się z ofertami i wybraniu tej najbardziej dla nas odpowiedniej – wyklikania po prostu interesującego nas pakietu przez internet. Oczywiście dalszy proces wygląda wtedy różnie w zależności od Operatora. Zwykle wypisuje się formularz, podając adres i wskazując dogodną godzinę dla instalatora, który przyjdzie nam zamontować dekoder.

Może jednak zamawianie telewizji bez wychodzenia z domu?

Istnieje jednak możliwość samodzielnej instalacji dekodera, który może zostać bezpłatnie dostarczony pod nasze drzwi. Taką usługę oferuje dziś swoim klientom Telewizja JAMBOX. Pod adresem jambox.pl/sklep znajduje się pełen opis usługi. Do wyboru są trzy pakiety o różnej wysokości abonamentu, opis dekodera i w końcu formularz zamówienia. Do trzech dni roboczych klient otrzymuje gotową umowę na adres e-mail. Jeśli wszystko się zgadza podpisuje ją w kilka sekund. Umowa jest terminowa, na 24 miesiące.

To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli zupełnie samodzielnie, w dogodnym dla nas czasie dopełnić wszelkich formalności on-line. Co ważne – od razu możemy cieszyć się telewizją. Zanim bowiem dekoder dotrze pod nasze drzwi, od momentu podpisania umowy, można korzystać z telewizji on-line, czyli w tym przypadku z JAMBOX go!

Możliwości, by zamówić telewizję jest dziś jak widać wiele. Warto zatem zapoznać się z ofertą obecnych na rynku operatorów i wybrać nie tylko najlepszą dla nas ofertę pakietową, ale też model instalacji.