Miłość w wielkim mieście | Telewizja JAMBOX

Miłość w wielkim mieście

serial komediowy, USA, 2011
reżyseria: Marc Buckland, Wendey Stanzler, John Scott
obsada: Becki Newton, Greg Grunberg, Pamela Adlon, David Giuntoli, Kyle Howard

Najbliższe emisje w CANAL+ Film HD
  • Wtorek, 08.11 g. 21:30

Ośmioodcinkowy komediowy serial o miłości. Na każdy z odcinków przypadają trzy luźno powiązane ze sobą opowieści, które kręcą się wokół randkowania, seksu, miłosnych wzlotów i upadków.

Autorką serii jest scenarzystka i producentka "Seksu w wielkim mieście" - Cindy Chupak. W obsadzie oprócz odtwórców głównych ról, czyli Becky Newton ("Czarodziejki", "Brzydula Betty"), Grega Grunberga ("Herosi") oraz Constance Zimmer ("Ekipa"),zobaczymy wiele gwiazd, które wystąpiły w serialu gościnnie, m.in. Jennifer Love Lewitt.

ODCINEK 1. - TEN PIERWSZY
Annie jest szefową kuchni. Nosi dziecko siostry, która nie mogła zajść w ciążę. Judd prowadzi salon tatuażu. Annie i Judd nie znają się, obydwoje mają natomiast znajomych, którzy szukają u nich pocieszenia i porady w sprawach seksualnych i sercowych. Cassie, koleżanka Annie, wmawia nowo poznanemu chłopakowi, że jest dziewicą w nadziei, że stanie się dla niego bardziej atrakcyjna. Kolega Judda, Carter właśnie stracił pracę. Czuje się dodatkowo przygnębiony, gdy narzeczona zdradza mu, że najlepsze orgazmy przeżywa z wibratorem. To wyznanie powoduje, że Carter za wszelką cenę próbuje dorównać mechanicznemu konkurentowi.

ODCINEK 2. - CHLEBEK BANANOWY
Zostańmy przyjaciółmi
Z Jodie, koleżanką z pracy Annie, zrywa chłopak, który przestraszył się, że ich związek zmierza ku czemuś poważnemu, gdyż Jodie upiekła mu chlebek bananowy. Podczas rozstania poda tyleż sakramentalna, co uwłaczająca prośba, by zostali przyjaciółmi. Jodie postanawia skończyć z tym stereotypem i naprawdę traktować Charliego jak przyjaciela. Zaczyna od pożyczenia od niego 100 dolarów. Do Kyle, sąsiada Judda, a jednocześnie jego partnera, przyjeżdżają rodzice. Okazuje się, że ojciec ma problem z zaakceptowaniem faktu, że syn jest gejem. Tymczasem Judd z żoną Colleen wybierają się na promocję książki jej przyjaciółki. Wyjście to owocuje nowymi pomysłami Judda na to, jak można uprawiać seks.

ODCINEK 3. - KEEP ON TRUCKIN
Znikający ninja
Kolega z pracy Judda chce poderwać Alex. Wprasza się więc z nim na imprezę, którą dziewczyna organizuje. Okazuje się, że spotkanie jest sposobem Alex na pożegnanie się z biustem, który muszą jej usunąć, gdyż choruje na raka. Seria wpadek na imprezie staje początkiem przyjaźni pomiędzy Alex i Danem. Ricky jest facetem, który nie lubi zobowiązań. Wymyślił więc metodę na znikającego ninję: wymyka się w nocy z kobiecych łóżek, uprzednio kasując swój numer z ich telefonów. Metoda działa niezawodnie, do czasu gdy Ricky trafia na Angie, która jak się okazuje stosuje podobne sztuczki. Chloe, siostra Annie, ma wyrzuty sumienia, że Annie przez ciążę, w której jest z jej dzieckiem musi sobie wszystkiego odmawiać i nie chodzi na randki. Postanawia umówić ją z kolegą Mattem na randkę w ciemno.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «