Telewizja przez internet
 

Telewizja przez internet - JAMBOX online - to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Nasza kablówka online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych, niż ekran telewizora. Ta usługa niesie ze sobą jeszcze więcej swobody oglądania – wystarczy dostęp do Internetu, by poddać się rozrywce zawartej w Twoim pakiecie telewizyjnym.

Telewizja online - Dla kogo?

Z usługi telewizji online korzystać mogą wyłącznie aktywni Abonenci telewizji JAMBOX. W usłudze online jest dostępne 169 kanałów jeśli jesteś podłączony do sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX. Poza domem czyli w sieci innych dostawców ilość kanałów to 122.
Usługa może być uruchamiana na wielu urządzeniach, jednakże w tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego z usługi można korzystać tylko na jednym urządzeniu.
JAMBOX online nie jest dostępny dla Abonentów pakietów Na Start, Mikro oraz Mini.

Internetowa telewizja kablowa - Jak korzystać?

Z internetowej telewizji kablowej można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej z HTML5 oraz wykorzystując aplikację mobilną przygotowaną dla systemu Android 4.0 lub nowszego (dotyczy tabletów i smartfonów).


Oglądaj na komputerze Oglądaj wersję mobilną Pobierz aplikację


 

Jak zalogować się do usługi?

Przeglądarka internetowa

  1. Wybierz wersję na komputer lub mobilną
  2. Wprowadź swój Numer ID lub adres e-mail przypisany do konta, następnie podaj hasło do JAMBOX Panelu i kliknij „Zaloguj”
  3. Wybierz kanał i oglądaj

Urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android 4.0 lub wyższej

  1. Pobierz aplikację lub skorzystaj z kodu QR na ekranie komputera
  2. Zainstaluj i uruchom aplikację.
  3. Wprowadź swój Numer ID lub adres e-mail przypisany do konta, następnie podaj hasło do JAMBOX Panelu i kliknij „Zaloguj”
  4. Wybierz kanał i oglądaj.

Jeśli nie znasz swojego numeru ID czy hasła do JAMBOX Panelu:
Numer ID i hasło możesz znaleźć w TV Panelu na swoim telewizorze z dekoderem JAMBOX

  • Gdy telewizja jest uruchomiona na Twoim telewizorze wciśnij przycisk „Menu” i z listy wybierz „TV Panel”,
  • Aby wygenerować nowe hasło wybierz z menu „JAMBOX Panel” i kliknij „GENERUJ HASŁO” - najlepiej zapisz hasło i numer ID klienta

Zobacz poradnik Jak ustawić e-mail oraz hasła i piny w JAMBOX Panelu?

 

Kanały dostępne w JAMBOX online

Dostępne jest 169 kanałów w tym 122 poza domem.

Wszystkie kanały dostępne w JAMBOX online możesz oglądać w domu (w ramach sieci Twojego operatora Internetu i telewizji JAMBOX)

Kanały, które można oglądać w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy.

Dostęp do wybranych kanałów zgodnie z wykupionymi pakietami w telewizji JAMBOX. Usługa JAMBOX online jest ograniczona terytorialnie.
 

0