24: Jeszcze jeden dzień | Telewizja JAMBOX

24: Jeszcze jeden dzień

serial sensacyjny, 2014
obsada: Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Benjamin Bratt, Yvonne Strahovski

Najbliższe emisje w FX HD
  • Sobota, 10.05 g. 22:00

Twórcy serii „24 godziny”, zdobywcy trzech nagród Emmy oraz dwóch Złotych Globów, stworzyli zupełnie nową historię z kultowym Jackiem Bauerem w roli głównej. To zupełnie nowa odsłona przełomowej i ekscytującej serii „24 godziny”!

Akcja serialu rozgrywa się w Londynie, cztery lata po wydarzeniach z ósmego sezonu i w dalszym ciągu skupia się na osobie byłego agenta CIA, Jacka Bauera (Kiefer Sutherland). Cztery lata temu Jack uciekł przed wymiarem sprawiedliwości. Dzisiaj, będąc w dalszym ciągu na wygnaniu, wychodzi z ukrycia, by po raz kolejny obronić świat przed globalną katastrofą. Zadanie nie jest łatwe, albowiem po piętach depczą mu inni wyszkoleni agenci, a nawet sam szef CIA, Steve Navarro (Benjamin Bratt, „Prywatna praktyka”). W poszukiwaniu Bauera pomagają mu pomysłowa i bezwzględna agentka Kate Morgan, w której rolę wcieliła się znana z serialu „Dexter” aktorka polskiego pochodzenia Yvonne Strahovski, elegancki i wyrafinowany geniusz komputerowy Jordan Reed (Giles Matthey, „Czysta krew”) oraz arogancki agent Erik Ritter (Gbenga Akinnagbe „Prawo ulicy”).

Gdy przebywający na wygnaniu Jack dowiaduje się, że życie obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Jamesa Hellera (William Devane, „Mroczny Rycerz powstaje”), może być w niebezpieczeństwie, jest w stanie poświęcić dla niego swoje życie i wolność. W stałym otoczeniu prezydenta znajduje się szef jego sztabu, Mark Boudreau (Tate Donovan, „Operacja Argo”) oraz córka prezydenta – Audrey (Kim Raver, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”), była miłość Jacka, obecnie żona Boudreau. Bauerowi w jego misji pomagają stara, zaufana znajoma, Chloe O’Brian (Mary Lynn Rajskub „Legalna Blondynka 2”) oraz dobrze znany w podziemnym światku haker Adrian Cross (Michael Wincott, „Kruk”).

Serial „24: Jeszcze jeden dzień” wyprodukowany został przez Teakwood Lane Productions w porozumieniu z 20th Century FOX Television i Imagine Television.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «