Wideo na życzenie VOD | Telewizja JAMBOX

Wideo na życzenie VOD

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia to serwis z wysokiej jakości filmami, bajkami i serialami dostępnymi na żądanie. Filmy mogą być wypożyczane pojedynczo. Jednorazowa opłata, bez abonamentu.

W wypożyczalni czekają na Ciebie hollywoodzkie i polskie hity filmowe, a także produkcje, które dorobiły się już statusu kultowych bez przerywania reklamami.

Co oglądać?

Dublerka
Dublerka

USA, 2020

Kamdesh. Afgańskie piekło
Kamdesh. Afgańskie piekło

USA / Bułgaria, 2020

Palm Springs
Ojcowie kontra zięciowie

USA, 2020

Okrutnie brzydcy i źli
Okrutnie brzydcy i źli

USA, 2020

Nowa Ziemia
Nowa Ziemia

Niemcy, 2021

Winchester. Dom duchów
Winchester. Dom duchów

USA, 2018

Świnia
Świnia

USA, 2021

Zatruta róża
Zatruta róża

USA / Włochy, 2019

Jak korzystać?

Usługa działa w ten sposób, że od momentu dokonania zakupu, masz możliwość obejrzenia filmu dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin.

Możesz przeglądać dostępną ofertę na stronie go.jambox.pl lub z apki JAMBOX go! Po wybraniu pozycji i zatwierdzeniu zakupu jPIN-em, film trafi na 48 godzin do kolejki "Do obejrzenia" na dekoderach.

Film zamawiasz z aplikacji JAMBOX go! a oglądasz na swoim dekoderze. Na wybranych dekoderach masz możliwość przeglądania filmów i zamawianie wprost z pilota.

Sprawdź biblioteki VOD

Jak zamawiać filmy z aplikacji?

Jak zamawiać filmy z wypożyczalni?

Kioski

Kioski VOD to dostęp do filmów i seriali na życzenie. W dowolnej chwili masz dostęp do najlepszych produkcji emitowanych w konkretnej stacji telewizyjnej, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu – aktualnie jest to ponad 18 000 materiałów! To jednak nie wszystko - biblioteki są ciągle aktualizowane.

Jeśli już jesteś abonentem kablówki JAMBOX, to prawdopodobnie jedną z wymienionych bibliotek VOD masz w swoim pakiecie! Wybierając VOD, wybierasz legalne źródło streamowania i najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku. Telewizja kablowa jeszcze nigdy nie miała tak bogatej oferty!

HBO OD
HBO On Demand

HBO On Demand pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO.

CANAL+ na życzenie
CANAL+ na życzenie

CANAL+ na życzenie to bezpłatny serwis dla Abonentów CANAL+. Od tej chwili twoje ulubione programy czekają na Ciebie!

FilmBox on Demand
FilmBox on Demand

FilmBox on Demand to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do bazy najlepszych filmów prezentowanych przez FilmBox.

Viasat World
Viasat World

Materiały z ramówek kanałów Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature.

Ale kino+ na życzenie
Ale kino+ na życzenie

Najnowsze, nagradzane filmy - prosto z festiwalowych ekranów. Kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy.

Kuchnia+ na życzenie
Kuchnia+ na życzenie

Ideą Kuchni+ jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania ...

Planete+ na życzenie
Planete+ na życzenie

Ogromna różnorodność tematyczna: od sportów ekstremalnych, szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po ...

Domo+ na życzenie
Domo+ na życzenie

Polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. W bibliotece znajdują się ...

teleTOON+ na życzenie
teleTOON+ na życzenie

W kiosku teleTOON+ znajdziesz popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych ...

MiniMini+ na życzenie
MiniMini+ na życzenie

Programy dostępne w bibliotece są starannie dobierane pod kątem posiadanych walorów edukacyjnych. Prezentują małym widzom ...

Usługa ograniczona terytorialnie i dostępna na wybranych dekoderach.