Wideo na życzenie VOD

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia to serwis z wysokiej jakości filmami, bajkami i serialami dostępnymi na żądanie. Filmy mogą być wypożyczane pojedynczo. Jednorazowa opłata, bez abonamentu.

W wypożyczalni czekają na Ciebie hollywoodzkie i polskie hity filmowe, a także produkcje, które dorobiły się już statusu kultowych bez przerywania reklamami.

Co oglądać?

Psy 3. W imię zasad
Psy 3. W imię zasad

Polska, 2020

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter

Polska, 2020

Mayday
Mayday

Polska, 2019

Misiek i chiński skarb
Misiek i chiński skarb

Chiny, Indie, USA, 2019

Dywizjon 303. Historia prawdziwa
Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Polska, 2018

Underdog
Underdog

Polska, 2019

Boże ciało
Boże ciało

Polska, 2019

Kurier
Kurier

Polska, 2019

Jak korzystać?

Usługa działa w ten sposób, że od momentu dokonania zakupu, masz możliwość obejrzenia filmu dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin.

Możesz przeglądać dostępną ofertę na stronie go.jambox.pl lub z apki JAMBOX go! Po wybraniu pozycji i zatwierdzeniu zakupu jPIN-em, film trafi na 48 godzin do kolejki "Do obejrzenia" na dekoderach.

Film zamawiasz z aplikacji JAMBOX go! a oglądasz na swoim dekoderze.

Jak zamawiać filmy?

Jak zamawiać filmy z wypożyczalni?

Kioski

Kioski VOD to dostęp do filmów i seriali na życzenie. W dowolnej chwili masz dostęp do najlepszych produkcji emitowanych w konkretnej stacji telewizyjnej, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu – aktualnie jest to ponad 18 000 materiałów! To jednak nie wszystko - biblioteki są ciągle aktualizowane.

Jeśli już jesteś abonentem kablówki JAMBOX, to prawdopodobnie jedną z wymienionych bibliotek VOD masz w swoim pakiecie! Wybierając VOD, wybierasz legalne źródło streamowania i najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku. Telewizja kablowa jeszcze nigdy nie miała tak bogatej oferty!

HBO On Demand

HBO On Demand pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO.

CANAL+ na życzenie

CANAL+ na życzenie to bezpłatny serwis dla Abonentów CANAL+. Od tej chwili twoje ulubione programy czekają na Ciebie!

FilmBox on Demand

FilmBox on Demand to dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu do bazy najlepszych filmów prezentowanych przez FilmBox.

Viasat World

Materiały z ramówek kanałów Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature.

Ale kino+ na życzenie

Najnowsze, nagradzane filmy - prosto z festiwalowych ekranów. Kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy.

Kuchnia+ na życzenie

Ideą Kuchni+ jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania ...

Planete+ na życzenie

Ogromna różnorodność tematyczna: od sportów ekstremalnych, szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po ...

Domo+ na życzenie

Polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. W bibliotece znajdują się ...

teleTOON+ na życzenie

W kiosku teleTOON+ znajdziesz popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych ...

MiniMini+ na życzenie

Programy dostępne w bibliotece są starannie dobierane pod kątem posiadanych walorów edukacyjnych. Prezentują małym widzom ...

Usługa ograniczona terytorialnie i dostępna na wybranych dekoderach.
©2020 SGT S.A. Operator cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX Kablówka 3 Generacji. Wszelkie prawa zastrzeżone.0