Annaakcja/thriller 2019, 114 min
reżyseria: Luc Besson
obsada: Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans,
Cillian Murphy, Lera Abova

Najbliższe emisje w HBO HD
Niedziela, 06.09 g. 20:10Anna wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku, a dziś jest topową modelką. Kim jest naprawdę?

Anna (Sasha Luss) zostaje odkryta przez łowcę modelek na moskiewskim lokalnym targu i wyjeżdża do Paryża, gdzie szybko zaczyna robić karierę w świecie mody. Nikt nie domyśla się, że dziewczyna ma sekret – jest świetnie wyszkoloną agentką KGB. Obracająca się w przestępczym światku Anna została niegdyś zmuszona przez agentów do dokonania wyboru – współpraca albo śmierć. Teraz staje się głównym atutem swojej opiekunki, Olgi (Helen Mirren). Jednak uwikłana w walkę dwóch światowych potęg, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią tajemnice.

Trzymający w napięciu film akcji autorstwa popularnego francuskiego reżysera i scenarzysty Luca Bessona (Cezar za kultowy Piąty element). W postać tytułowej bohaterki wciela się olśniewająca Sasha Luss (Valerian i Miasto Tysiąca Planet). W obsadzie znaleźli się również laureatka Oscara Helen Mirren (Królowa), Luke Evans (Piękna i Bestia), nominowany do Złotego Globu Cillian Murphy (Śniadanie na Plutonie) oraz Lera Abova.Zobacz inne polecane w TV «