Człowiek o żelaznych pięściach | Telewizja JAMBOX

Człowiek o żelaznych pięściach

film akcji, 2012
reżyseria: RZA
obsada: RZA, Russell Crowe, Lucy Liu, Dave Batista, Rick Yune

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Piątek, 10.01 g. 23:10

WT | 14.01 | 00.40

Debiut reżyserski rapera RZA z formacji Wu-Tang Clan z udziałem Russella Crowe'a. Rywalizujące ze sobą klany chcą przejąć rządowy transport złota, który zmierza do jednej z chińskich wiosek.

Feudalne Chiny. W jednej z wiosek pracuje czarnoskóry Kowal (RZA), który wykuwa broń dla będących w konflikcie miejscowych klanów. Zbiera pieniądze na wykupienie z domu publicznego Madame Blossom (Lucy Liu) ukochanej (Jamie Chung). Kiedy przywódca jednego z klanów zostaje zdradzony przez współbraci i zamordowany, jego syn Zen Yi (Rick Yune) poprzysięga zemstę. W międzyczasie w wiosce pojawia się tajemniczy Jack "Nóż" (Russell Crowe). Konflikt przybiera na sile, a do wioski zmierza rządowy transport złota, który wielu chciałoby przejąć. Bezstronny dotychczas Kowal musi przywdziać żelazne pięści i wziąć udział w walce.

"Człowiek o żelaznych pięściach" jest filmem autorskim RZA, który napisał do niego scenariusz (tu pomagał mu Eli Roth), zajął się wraz ze studiem tomandandy muzyką i zagrał tytułową rolę.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «