Drugie oblicze | Telewizja JAMBOX

Drugie oblicze

dramat kryminalny, 2012
reżyseria: Derek Cianfrance
obsada: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendes, Ben Mendelsohn, Ray Liotta

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Sobota, 10.05 g. 21:00

Dramat kryminalny Dereka Cianfrance'a ("Blue Vallentine"), który dzieje się na przestrzeni 15 lat i pokazuje nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i synami.

Luke (Ryan Gosling) pracuje dla show motocyklowego, jeżdżąc od miasta do miasta. Kiedy pewnego lata powraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, dowiaduje się, że dziewczyna, z którą miał romans (Eva Mendes), urodziła mu syna. W jednej chwili chce rzucić wszystko i poświęcić się rodzinie, ale nie jest przygotowany do bycia ojcem. Korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności jazdy na motocyklu, zaczyna okradać banki. Podczas jednego ze skoków jego drogi krzyżują się z ambitnym funkcjonariuszem policji, Averym Crossem (Bradley Cooper), co dla obu kończy się fatalnie. Kilkanaście lat później przypadek sprawia, że poznają się ich synowie.

"Drugie oblicze" to dramat kryminalny DEREKA CIANFRANCE'A ("Blue Vallentine"), który dzieje się na przestrzeni 15 lat i pokazuje nierozerwalną więź pomiędzy ojcami i synami. - "W filmie mamy trzy osobne, acz połączone ze sobą historie. O kaskaderze na motocyklu, który wybiera życie przestępcy, by zapewnić utrzymanie nowonarodzonemu synu, o ambitnym młodym policjancie, który woli stawić czoło skorumpowanemu wydziałowi niż własnym demonom, oraz o dwóch gnębionych problemami chłopcach, którzy muszą skonfrontować się z przeszłością. Każda z tych historii zmierza w kierunku jednej konkluzji" - mówi o produkcji reżyser Derek Cianfrance. W role ojców wcielili się Bradley Cooper i Ryan Gosling, który na planie "Drugiego oblicza" poznał Evę Mendes. Chłopców zagrali Dane DeHaan i Emory Cohen.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «