Oscary® 2020 w Canal+Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Poniedziałek, 10.02 g. 00:30CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce pokaże na żywo transmisję z 92. gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

W nocy z 9/10 lutego, w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+ oraz wybranych sieci kablowych, w godzinach 00:30 - 2:00 będzie mieć miejsce transmisja z czerwonego dywanu. O godzinie 2:00 czasu polskiego rozpocznie się gala oscarowa®. Planowany koniec transmisji to 5:00. Tego samego dnia, 10 lutego o 22:30, również w paśmie odkodowanym, CANAL+ wyemituje skrót z gali.

Studio oscarowe® CANAL+ poprowadzą dziennikarze filmowi Karolina Korwin-Piotrowska (prowadząca „Aktualności filmowe” w CANAL+) oraz Błażej Hrapkowicz (prowadzący „Kino mówi” w ALEKINO+).

Najwięcej nominacji, 11, otrzymał w tym roku film „Joker” w reżyserii Todda Philipsa. Tuż za nim, z liczbą 10 nominacji, plasują się filmy „Irlandczyk” Martina Scorsese, „Pewnego razu… w Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino oraz „1917” w reżyserii Sama Mendesa. W kategorii „Najlepszy film międzynarodowy” o Oscara walczy w tym roku koprodukcja CANAL+, film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy.Zobacz inne polecane w TV «