Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2 | Telewizja JAMBOX

Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2

horror/fantasy, USA, 2012
reżyseria: Bill Condon
występują: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Mackenzie Foy, Ashley Greene

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Sobota, 02.11 g. 21:00

CZ | 7.11 | 19:05    
PT | 15.11 | 19:05

Cullenowie muszą bronić córki przed rodziną Volturi i oskarżeniami, że półwampir półczłowiek może być niebezpieczny dla obu ras.

Po przemianie w wampirzycę Bella (Kristen Stewart) doskonali swoje umiejętności. Poawtrzymuje się przed atakowaniem ludzi, a głód nie przesłania jej miłości do bliskich. Wraz z Edwardem z radością obserwuje, jak ich córka Renesmee (Mackenzie Foy), się rozwija. A jest to dziecko niezwykłe, które potrafi pokazywać swoje wspomnienia i prośby za pomocą obrazów. Poza tym rozwija się błyskawicznie i już po trzech miesiącach wygląda jak dwulatka. Sielanka nie trwa jednak długo. Pojawia się bowiem podejrzenie, że dziewczynka jest "nieśmiertelnym dzieckiem", których tworzenie jest niezgodne z prawem ustanowionym przez Volturi. Karą jest śmierć dla dziecka i tego, kto doprowadził do pogwałcenia prawa. Edward postanawia się bronić. Zwołuje wampiry ze wszystkich zakątków świata, by za nim stanęli. Konfrontacja jest nieunikniona.

"Saga "Zmierzch": Przed świtem cz. 2" to wyczekiwany przez miliony fanów na świecie finał wampirzego romansu wszech czasów. Stephenie Meyer, która wymyśliła tę historię sprzedała ponad 100 milionów egzemplarzy swoich książek w 37 językach. W ciągu zaledwie kilku lat zarobiła 50 milionów dolarów, a magazyny "Time" i "Forbes" umieściły ją w rankingach najbardziej wpływowych celebrytów na świecie. Choć krytycy nie byli łaskawi ani dla powieści, ani dla ich ekranizacji, czytelnicy i widzowie nie zawodzili. Finałowa część sagi odniosła ogromny sukces kasowy, zarabiając ponad 800 milionów dolarów. To najwięcej w historii serii. Z tym wynikiem finałowa odsłona sagi uplasowała się także na 35. miejscu najbardziej dochodowych produkcji wszech czasów, na 6. pozycji w 2012 roku, kiedy miał premierę. Wampirza saga zarobiła w sumie 3,3 mld euro.

 

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «