Skok stuleciasensacyjny 2018, 135 min
reżyseria: Christian Gudegast
obsada: Gerard Butler, Pablo Schreiber,
O'Shea Jackson Jr., 50 Cent

Najbliższe emisje w CANAL+ HD
Piątek, 01.03 g. 21:1505-03-2019 20:00
07-03-2019 22:35

Spektakularne starcie dwóch sił - grupy niezwykle skutecznych agentów i gangu zdeterminowanego, aby doprowadzić do końca swój największy skok. Nietuzinkowe kino sensacyjne w stylu „Gorączki” Michaela Manna.

Nick Flanagan (Gerard Butler) cieszy się w przestępczym światku złą sławą. Policjant przewodzi grupą agentów, która zasłynęła likwidacją najbardziej niebezpiecznych gangów przy pomocy nadzwyczaj brutalnych metod. Wszyscy wiedzą, że Flanagan nigdy nie odpuszcza, a kto trafi na jego czarną listę, szybko trafia również za kratki. Ray Merriman (Pablo Schreiber) właśnie opuścił mury więzienia, gdzie w jego głowie zrodził się wizjonerski plan na akcję stulecia. Do tej pory w środowisku przestępczym tak śmiały skok uważany był za niewykonalny, Merriman ma się jednak za wystarczająco przebiegłego. Gdy do Flanagana dociera informacja o planowanym napadzie, jego ekipa w zdecydowany sposób wkracza do akcji.
Merriman okazuje się jednak znacznie bardziej nikczemnym przeciwnikiem, niż można było przypuszczać...Zobacz inne polecane w TV «