Skyfall | Telewizja JAMBOX

Skyfall

film sensacyjny, USA, 2012
reżyseria: Sam Mendes
występują: Daniel Craig, Judi Dench, Javier Bardem, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Bérénice Marlohe, Ben Whishaw, Ola Rapace

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Czwartek, 03.10 g. 23:30

PT | 11.10 | 21:45

Po ataku na siedzibę MI6, M przenosi działalność do podziemnego centrum. Ufa ona tylko Bondowi. Zadaniem 007 jest wytropienie Raoula Silvy.

Został wykradziony twardy dysk komputera, zawierający dane osobowe tajnych agentów. Próba pojmania złodzieja w Stambule skończyła się porażką – postrzelony przypadkowo podczas akcji agent 007 spadł z dachu pociągu do rzeki i został uznany za zmarłego. Wkrótce doszło do zamachu terrorystycznego na siedzibę MI6 w Londynie. Część budynku została zniszczona. Agencja przeniosła się do podziemnych biur.

Na wieść o ataku do Londynu powrócił James Bond. Fragment pocisku pobrany z jego rany pomógł zidentyfikować i namierzyć złodzieja dysku. Bond ma go odnaleźć i zabić, uzyskując wcześniej informacje o jego zleceniodawcy. 007 wspólnie z szefową mają zorganizować na niego zasadzkę w Skyfall, majątku rodzinnym Bonda w Szkocji. Raoul Silva ma prywatne porachunki z M i powód, by ją zabić. Nawet za cenę własnego życia.

 

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «