Strasznie głośno, niesamowicie blisko | Telewizja JAMBOX

Strasznie głośno, niesamowicie blisko

dramat, 2011, 124 min
reżyseria: Stephen Daldry
występują: Tom Hanks, Sandra Bullock, Thomas Horn, Max Von Sydow, Viola Davis

 

Najbliższe emisje w HBO HD
  • Niedziela, 28.04 g. 20:10

Oskar (Thomas Horn) jest pełnym energii, wesołym jedenastolatkiem, który wierzy, że jego dzieciństwo jest wyjątkowe. Wszystko to za sprawą Thomasa, ojca chłopca (Tom Hanks).Wszystko się zmienia gdy mężczyzna ginie w ataku na WTC.

Przejmujący i prawdziwy film Stephena Daldry'ego ("Godziny", "Billy Elliot") nominowany w dwóch kategoriach do OscaraŸ. W rolach głównych zdobywcy Nagrody Akademii Tom Hanks i Sandra Bullock oraz dwukrotnie nominowany do OscaraŸ Max von Sydow. W swoim najnowszym obrazie twórca mierzy się z jedną z największych traum współczesnego świata - zamachami z 11 września. To nie jest opowieść o 11 września, to historia o każdym dniu później.

Oskar (Thomas Horn) jest pełnym energii, wesołym jedenastolatkiem, który wierzy, że jego dzieciństwo jest wyjątkowe. Wszystko to za sprawą Thomasa, ojca chłopca (Tom Hanks), który dba, by w życiu jego syna nie zabrakło przygód. Wspólne wyprawy, zagadki, podchody - wyobraźnia Thomasa nie zna granic. Gdy mężczyzna ginie 11 września 2001 roku w ataku na WTC, Oskar na własny sposób próbuje radzić sobie ze stratą. Chłopiec rozpoczyna nową przygodę: poszukiwania właściciela tajemniczego klucza.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «