Touch. Sezon 2 | Telewizja JAMBOX

Touch. Sezon 2

serial obyczajowy, 2012, 45 min
reżyseria: Francis Lawrence, Ian Toynton, Gwyneth Horder-Payton
obsada: Kiefer Sutherland, David Mazouz, Maria Bello, Saxon Sharbino

Najbliższe emisje w FX HD
  • Poniedziałek, 04.03 g. 21:00

poniedziałki o 21:00

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się w Los Angeles, a nie jak do tej pory w Nowym Jorku. Martin i jego niezwykle uzdolniony syn Jake uciekają przed ludźmi z tajemniczej, groźnej Aster Corporation, chcących wykorzystać zdolności Jake’a.

„Touch” to światowy przebój pochodzący od twórcy i scenarzysty Tima Kringa („Heroes”, „Jordan”) oraz producentów: Petera Chernina („Jess i chłopaki”) i Katherine Pope („Terra Nova”).

Głównym bohaterem serialu jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland, „Melancholia”, „Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną”), wdowiec i samotny ojciec, cierpiący z powodu niemożności nawiązania kontaktu ze swym niemym, 12-letnim synem, Jake'iem (David Mazouz).

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się w Los Angeles, a nie jak do tej pory w Nowym Jorku. Martin i jego emocjonalnie zamknięty, niezwykle uzdolniony syn Jake uciekają przed ludźmi z tajemniczej, groźnej Aster Corporation, chcących wykorzystać zdolności Jake’a, który widzi to, czego nie widzą inni, potrafi dostrzegać zależności łączące z pozoru niepowiązane ze sobą zdarzenia. Po przyjeździe na zachodnie wybrzeże, Martin i Jake poznają Lucy Robbins (Maria Bello, „Ostry Dyżur”) – matkę załamaną po zniknięciu córki Amelii (Saxon Sharbino), posiadającej ten sam dar co Jake. Ich ścieżki skrzyżują się jeszcze z geniuszem z Aster Corps, Calvinem Norburgiem (Lukas Haas) i Trevorem Wilcoxem (Greg Ellis), dziennikarzem i starym przyjacielem Martina.

„Touch” to wyjątkowy, barwny serial, w którym nauka i duchowość łączą się z optymistycznym przesłaniem, iż wszyscy jesteśmy ze sobą wzajemnie powiązani – połączeni niewidzialną nicią, zbliżającą nas do osób, których życie dane jest nam zmienić lub na których los mamy wywrzeć wpływ.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «