The Walking Dead. Sezon 3 | Telewizja JAMBOX

The Walking Dead. Sezon 3

dramat / thirller, USA, 2012, 45 min
reżyseria: Bill Gierhart
obsada: Andrew Lincoln, Jon Bernthal jako Shane Walsh, Sarah Wayne Callies jak, Laurie Holden, Jeffrey DeMunnScott Wilson Scott Wilson

Najbliższe emisje w FX HD
  • Wtorek, 16.10 g. 22:00

Walcz z umarłymi i strzeż się żywych. Już dwa dni po premierze w USA trzeci sezon niezwykle emocjonującego serialu „The Walking Dead” zadebiutuje na FOX.

W świecie niepewności Rick Grimes (Andrew Lincoln) i grupa ocalałych będzie mierzyć się nie tylko z zombie, ale będzie również musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu: żywym istotom. Nowy sezon serialu, okrzykniętego przez Entertainment Weekly „najwspanialszym w historii thrillerem telewizyjnym”, ma 16 odcinków, które podobnie jak w poprzednim sezonie, zostaną wyemitowane w dwóch częściach.

Emocjonujący finałowy odcinek drugiego sezonu „The Walking Dead” pozostawił widzów w napięciu i dał przedsmak tego, jaki będzie nadchodzący sezon trzeci: emocjonujący! W niezwykle wyczekiwanym nowym sezonie Rick i jego towarzysze będą nadal poszukiwać schronienia w wyludnionym, zniszczonym po apokalipsie świecie i osiedlą się w opuszczonym więzeniu. Szybko odkryją, że czyha na nich zagrożenie znacznie większe niż żywe trupy, a walka o przetrwanie okaże się bardziej niebezpieczna, niż kiedykolwiek wcześniej. W trzecim sezonie pojawią się również nowi bohaterowie oraz powrócą ci znani już z pierwszego sezonu. Pierwszą z nowych postaci będzie sadystyczny Gubernator (David Morrissey), który sprawuje władzę w z pozoru tylko idyllicznym Woodbury. Ważną rolę odegra też ulubienica fanów komiksu – waleczna i nieustraszona Michonne (Danai Gurira), prowadzająca swoich „zombie-pupili” na łańcuchu.

Nowy sezon to jednak także powrót Merle’a Dixona, brata Daryla, którego fani serialu pamiętają z dramatycznej sceny z pierwszego sezonu, w której udało mu się uwolnić po tym, jak grupa ocalałych pozostawiła go na dachu budynku skutego kajdankami na pastwę wygłodniałych zombie.

W serialu „The Walking Dead”, opartym na komiksowej serii autorstwa Roberta Kirkmana, występują: Andrew Lincoln, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, Steven Yeun, Norman Reedus, Chandler Riggs, Lauren Cohan, Scott Wilson, Iron E. Singleton, Melissa McBride, David Morrissey i Danai Gurira. Producentami wykonawczymi serialu są Glen Mazzara, oraz Robert Kirkman, Gale Anne Hurd i David Alpert, a współproducentami wykonawczymi: Greg Nicotero, Denise Huth i Evan Reilly.

Serial otrzymał, między innymi nagrodę Emmy za najlepszą serialową charakteryzację oraz nominację do Złotego Globu dla najlepszego telewizyjnego serialu dramatycznego.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «