Wilk 2 | Telewizja JAMBOX

Wilk 2

obyczajowy 2022, 50 min
reżyseria: Jan Dybus
obsada: Waleria Gorobets, Jessica Polak,
Hubert Urbański

Najbliższe emisje w CANAL+ Premium HD
  • Piątek, 17.02 g. 21:00

Serial opisywany jest jako aktualna historia o młodych Polkach i Polakach u progu dorosłości, którzy próbują odnaleźć się w realiach postpandemicznego świata chaosu i społecznych napięć.

„Wilk” to historia „coming of age” - opowieść o młodych ludziach, którzy wchodzą w dorosłość w świecie ogarniętym protestami i niepokojem, w metaforycznej sytuacji lockdownu. Premiera pierwszego sezonu w Canal+ online odbyła się w grudniu 2021 roku. W drugim sezonie produkcji wystąpią aktorzy młodego pokolenia jak np. Waleria Gorobets (Apokawixa) czy debiutująca Jessica Polak. W rolę rodzica jednej z bohaterek wcieli się Hubert Urbański.

„- Produkujemy „Wilka”, bo historie coming of age są ważne nie tylko dla młodego widza, ale też dla pokolenia ich 40, 50-letnich dziś rodziców, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak wygląda świat ich dzieci. Przy tym serialu pracujemy z zupełnie nowym pokoleniem twórców, którym też dajemy szansę na wypłynięcie na szersze wody, do masowego widza. Taki mecenat to również nasza misja” - mówi Beata Ryczkowska, dyrektor produkcji oryginalnych i koprodukcji w Canal+ Polska.

Sprawdź aktualne promocje


Pakiet CANAL+ Pakiet HBO +Max

Zobacz inne polecane w TV «