Premiera serialu Wikingowie i odkodowany kanał History | Telewizja JAMBOX

Premiera serialu Wikingowie i odkodowany kanał History

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że do korzystania z usług VOD w JAMBOX nie potrzebujesz dekodera z dyskiem. Żadne filmy nie są wcześniej pobierane na dysk, w JAMBOX jest prawdziwe VOD - klikasz i oglądasz.

Wikingowie to zrealizowany z rozmachem serial fabularny opowiadający historię jednego z nordyckich władców - Ragnara Lothbroka. Wojna, miłość, zdrada, dawne wierzenia i obrzędy - to wybuchowa mieszanka, która stanowi fabułę filmu nawiązującą do historii opisanych w skandynawskich sagach.

Pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Michael Hirst, twórca takich przełomowych seriali jak Dynastia Tudorów czy Rodzina Borgiów.

Wikingowie zostali entuzjastycznie przyjęci przez amerykańską widownię. Pierwszy odcinek przyciągnął przed telewizory 6 milionów Amerykanów i stał się najpopularniejszym nowym serialem fabularnym w USA wśród produkcji stacji kablowych i satelitarnych w 2013 roku.

Na czas emisji pierwszego odcinka nowego serialu Wikingowie w telewizji JAMBOX kanał History zostanie odkodowany dla wszystkich Abonentów.

Zapraszamy do oglądania.

21 październik, godz. 22:00 na odkodowanym kanale History (nr na dekoderze: 334)

 

Więcej informacji o serialu: http://wikingowie.historytv.pl

2013/10/18