Wrzesień miesiącem otwartych okien | Telewizja JAMBOX

Wrzesień miesiącem otwartych okien

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

W tym miesiącu JAMBOX ma dla abonentów pakietów wielotematycznych aż trzy dobre wiadomości. Pierwsza z nich to możliwość oglądania ulubionych programów na kanale History bez dodatkowych opłat!

Kanał History otwiera się dla widzów już w niedzielę, 30 sierpnia. W tym dniu, o godzinie 22:00 będzie miała miejsce polska premiera 3 sezonu światowego hitu Wikingowie.

Twórcą i scenarzystą kanadyjsko-irlandzkiego dramatu historycznego jest Michael Hirst. Produkcja przenosi nas w brutalny i tajemniczy świat Wikingów. Głównym bohaterem serialu jest Ragnar Lothbrok, wojownik, którego ambicją jest zbadanie nieznanych krain na zachodzie. Lokalny władca, Jarl Haraldson, nie podziela ambicji młodego wikinga i jak co roku posyła poddanych na Wschód, aby łupili zbadane już tereny. Kuszony szansą zdobycia wielkich bogactw Ragnar postanawia, z pomocą swojego przyjaciela Flokiego, zbudować statek i na własną rękę ruszyć w nieznane.

Kanał History to jednak nie tylko Wikingowie i nie tylko filmy dokumentalne związane z tematyką historyczną. To także programy rozrywkowe, takie jak: „Amerykańscy zbieracze”, „Wojny magazynowe”, „Wojownicy bezdroży”, „Ludzie gór” i wiele, wiele innych.

History dostępny jest w pakiecie tematycznym Więcej Nauki HD, obok BBC Earth HD, National Geographic WILD, Planete+ i Planete+ HD. Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

History będzie odblokowany od 30 sierpnia do 30 września br.

Kolejna niespodzianka już niebawem…

2015/08/27