Kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2 przez miesiąc bez dodatkowych opłat | Telewizja JAMBOX

Kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2 przez miesiąc bez dodatkowych opłat

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w różne rejony Polski sygnał ze stacji czołowej zlokalizowanej w Katowicach przesyłany jest po kablach światłowodowych wykorzystujących technologię Ethernet. Jest to taka sama technologia jak w Twoim domowym komputerze. Różnica jest jednak w paśmie - o ile Twój komputer posiada złącze o przepływności 100Mb/s (lub 1000Mb/s jeżeli masz szybszy port) to na trasach międzymiastowych wykorzystuje się przepływności 10 Gigabitów na sekundę, często zwielokrotnianą nawet i 96 razy poprzez stosowanie technik DWDM.

Miłośnicy wszelkich sportów będą mieli możliwość śledzenia sportowych wydarzeń bez ograniczeń od 1 do 30 września. Kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2 zostają odkodowane dla abonentów pakietów wielotematycznych.

Transmisje Ligi Mistrzów UEFA, najbardziej prestiżowych rozgrywek w europejskim futbolu na żywo dla wszystkich abonentów teraz bez dodatkowych opłat. Ale ponieważ nie tylko piłką nożną człowiek żyje, w programie także żeglarstwo, żużel, boks, golf i wiele innych. Uff – można się zmęczyć... Zaciskamy kciuki do kibicowania!

Kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport2 dostępne są w Pakietach Premium: CANAL+ Prestige i CANAL+ Select. 

Na dekoderze JAMBOX:

  • CANAL+ Sport HD pod numerem 151
  • CANAL+ Sport2 HD pod numerem 152
2015/08/31