Oglądaj galę z walką Adamek vs Saleta | Telewizja JAMBOX

Oglądaj galę z walką Adamek vs Saleta

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

 

26 września w sobotę będziemy transmitować kolejne wydarzenie w systemie pay-per-view: Galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Saleta!

To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej jesieni w Polsce. W łódzkiej Atlas Arenie w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz „Góral” Adamek oraz  były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta.

Organizowana po raz czwarty gala Polsat Boxing Night to 7 zawodowych walk bokserskich i jeden pojedynek amatorski, który stoczą medalista Mistrzostw Europy Tomasz Jabłoński oraz Bartosz Gołębiewski. W emocjonującej walce wieczoru, zobaczymy żądnego zwycięstwa Tomasza Adamka, który skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą w dziesięciorundowym pojedynku. Bezpośrednio przed walką wieczoru w innej, równie interesującej walce w wadze ciężkiej w  ringu zmierzą się: dwumetrowiec z Krakowa - Mariusz Wach i nieobliczalny Marcin Rekowski. Obaj zawodnicy staną do dziesięciorundowego pojedynku. W pozostałych walkach zobaczymy Dariusza Sęka z Amerykaninem Corneliusem Whitem, Michała Cieślaka i Shawna Coxa z Barbadosu, Kamila Szeremeta i Brytyjczyka Patrica Mendy, Ewę Brodnicką i Ewę Piątkowską, Macieja Miszkina i Tomasza Gargulę.

Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901 (wersja SD na kanale 902)

26 września, start studia przed galą już od godz. 18:15

Dostęp do kanałów dla Abonentów będzie sprzedawany w cenie 39 zł.

Zamawiać usługę w telewizji JAMBOX można wprost z pilota wybierając pakiet: 
.Pay Per View: Gala Polsat Boxing Night 
lub telefonicznie u konsultanta pod numerem: 32 42 88 433

***

Karta walk Polsat Boxing Night 2015:

Walka wieczoru:  Tomasz Adamek – Przemysław Saleta, 10 rund, waga ciężka
Mariusz Wach - Marcin Rekowski, 10 rund
Dariusz Sęk - Cornelius White,  10 rund
Michał Cieślak - Shawn Cox, 8 rund
Kamil Szeremeta - Patrick Mendy, 8 rund
Ewa Brodnicka - Ewa Piątkowska, 8 rund
Maciej Miszkiń - Tomasz Gargula , 8 rund
Tomasz Jabłoński - Bartosz Gołębiewski, 3 rundy

 

2015/09/17