Odkodowany weekend HBO i premiera serialu PAKT | Telewizja JAMBOX

Odkodowany weekend HBO i premiera serialu PAKT

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w różne rejony Polski sygnał ze stacji czołowej zlokalizowanej w Katowicach przesyłany jest po kablach światłowodowych wykorzystujących technologię Ethernet. Jest to taka sama technologia jak w Twoim domowym komputerze. Różnica jest jednak w paśmie - o ile Twój komputer posiada złącze o przepływności 100Mb/s (lub 1000Mb/s jeżeli masz szybszy port) to na trasach międzymiastowych wykorzystuje się przepływności 10 Gigabitów na sekundę, często zwielokrotnianą nawet i 96 razy poprzez stosowanie technik DWDM.

Telewizja JAMBOX oraz HBO odkodują kanały HBO i HBO HD przez cały nadchodzący weekend.

Z okazji premiery nowego polskiego serialu produkcji HBO „Pakt” każdy Abonent telewizji z pakietem Wielotematycznym może oglądać przez cały weekend odkodowane HBO.

Odcinek premierowy serialu "Pakt"

już 8 listopada o godz. 20:10


HBO HD 

 

Zapraszamy do oglądania odkodowanego HBO już od 7 listopada od godz. 06:00. 

 

W ramach odkodowanego weekendu w HBO będzie można zobaczyć nowe filmy produkcji HBO oraz odcinki najnowszych seriali HBO. Wśród propozycji serialowych znajdą się pierwsze odcinki seriali "Bliskość", "Kto się odważy", "Świat w opałach", "Gracze" oraz "Pozostawieni II". W sobotę, 7 listopada o godz. 20.10 rozpocznie się maraton serialu "Wataha". Oprócz seriali, widzowie będą mogli obejrzeć także film HBO Bessie z Queen Latifah w roli tytułowej oraz dwa tegoroczne filmy dokumentalne produkcji HBO Europe:"Niepowstrzymani" o gdyńskiej drużynie futbolu amerykańskiego oraz "Walka z szatanem" - kontrowersyjny dokument przybliżający zjawisko egzorcyzmów w Polsce. 

W niedzielny wieczór odbędzie się premiera pierwszego odcinka najnowszego polskiego serialu produkcji HBO - "Pakt". Emisja zostanie poprzedzona materiałem specjalnym pokazującym kulisy powstawania serialu. Po pierwszym odcinku serialu "Pakt" pokazana zostanie baśń "Piękna i bestia" w filmowej aranżacji, w której główne role zagrali Léa Seydoux i Vincent Cassel. Dodatkowo w repertuarze na weekend pojawią się Wątpliwość z Meryl Streep, Philipem Seymourem Hoffmanem i Amy Adams, "Koncert Eltona Johna w Las Vegas: Fortepian za milion dolarów" i "Wszyscy mają się dobrze" z Robertem De Niro, Drew Barrymore i Samem Rockwellem. W weekendowe poranki dzieci będą mogły obejrzeć filmy "Duszek" oraz trzecią odsłonę filmu"Mali Agenci".

www.youtube.com/watch?v=v-p542F4x8A 

2015/11/03