Miesiąc z HISTORY bez dodatkowych opłat | Telewizja JAMBOX

Miesiąc z HISTORY bez dodatkowych opłat

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że operator który dostarcza do Twojego mieszkania Internet oraz podłączył Cię do kablówki JAMBOX zbudował do Twojego budynku łącze światłowodowe? Światłowód jest najnowocześniejszym medium telekomunikacyjnym a ponieważ w tej chwili wykorzystujemy jego możliwości tylko w kilku procentach, w przyszłości planujemy zaskoczyć Cię jeszcze ciekawszymi usługami.

Kanał HISTORY ponownie zabiera widzów do fascynującego świata „Wikingów”, z jego krwawymi podbojami i grabieżami. Premiera 4 sezonu światowego hitu już w piątek, 19 lutego, o godz. 22:00. Serial od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów.

Na kanale HISTORY, poza "Wikingami" znajdą państwo również wiele programów rozrywkowych, takie jak: „Warsztaty Danny’ego”, „Wojny magazynowe”, „Mechanicy z Long Island”, „Ludzie gór” i wiele, wiele innych.

HISTORY dostępny jest na co dzień w pakiecie tematycznym Więcej Nauki HD. Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Z okazji premiery 4 sezonu serialu "Wikingowie", kanał HISTORY będzie dostępny dla abonentów pakietów wielotematycznych od 14 lutego do 14 marca br.

Kanał dostępny jest na dekoderach JAMBOX pod numerem 334. 

Zapraszamy do oglądania.

2016/02/12