Miesiąc z HISTORY bez dodatkowych opłat | Telewizja JAMBOX

Miesiąc z HISTORY bez dodatkowych opłat

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w dekoderze Kablówki 3 Generacji JAMBOX znajduje się komputer, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux? Ponieważ procesor tego komputera nie jest tak wydajny jak procesor w Twoim komputerze osobistym (PC) został on rozbudowany o sprzętowe układy dekodujące strumień danych opisujący obraz i dźwięk zgodnie z protokołami MPEG2 i MPEG4. Dzięki tym układom dekoder JAMBOX może także płynnie wyświetlać obraz w jakości HD.

Kanał HISTORY ponownie zabiera widzów do fascynującego świata „Wikingów”, z jego krwawymi podbojami i grabieżami. Premiera 4 sezonu światowego hitu już w piątek, 19 lutego, o godz. 22:00. Serial od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem widzów.

Na kanale HISTORY, poza "Wikingami" znajdą państwo również wiele programów rozrywkowych, takie jak: „Warsztaty Danny’ego”, „Wojny magazynowe”, „Mechanicy z Long Island”, „Ludzie gór” i wiele, wiele innych.

HISTORY dostępny jest na co dzień w pakiecie tematycznym Więcej Nauki HD. Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Z okazji premiery 4 sezonu serialu "Wikingowie", kanał HISTORY będzie dostępny dla abonentów pakietów wielotematycznych od 14 lutego do 14 marca br.

Kanał dostępny jest na dekoderach JAMBOX pod numerem 334. 

Zapraszamy do oglądania.

2016/02/12