Po "Rewolucji październikowej" przyszła wiosna | Telewizja JAMBOX

Po "Rewolucji październikowej" przyszła wiosna

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

Rozpoczyna się kolejny etap programowych zmian

Za oknem jeszcze nieco zimowo, ale JAMBOX ogłasza już wiosnę. A jak wiosna to… zmiany. Pierwsze oznaki wiosny można zaobserwować już pierwszego marca. To właśnie w tym dniu do pakietów wielotematycznych dołączyły kanały TVP Seriale, TVP Sport HD i TVP Sport (zostały one przeniesione z pakietów dodatkowych). Pojawiły się też kanały w wersji HD: VIASAT Explore HD i VIASAT History HD.

Jednocześnie usługa JAMBOX Online poszerzona została o kanały TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP ABC, TVP Seriale, TVP Sport, TVP HD, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP Kultura, TVP Polonia. 
 
1 kwietnia kanał CBS Drama przeniesiony zostanie z pakietów wielotematycznych do pakietu Więcej Seriali HD, a kanał TNT z pakietu Wielotematycznego do pakietu Wielotematycznego Super HD. Tam zostanie uruchomiony już w wersji HD. W wersji HD dostępny będzie również dla abonentów pakietów wielotematycznych kanał Cartoon Network.

Ceny pakietów nie ulegają zmianie.

2016/03/03