Oglądaj galę Polsat Boxing Night na żywo już 2 kwietnia | Telewizja JAMBOX

Oglądaj galę Polsat Boxing Night na żywo już 2 kwietnia

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że JAMBOX był pierwszą telewizją, która dała dostęp swoim abonentom do materiałów w jakości HD w ramach usługi wideo na życzenie (VOD). Pierwsza usługa "TVS na życzenie" stworzona była przy współpracy z Telewizją Silesia.

 

2 kwietnia, w sobotę po raz kolejny będziemy transmitować wydarzenie w systemie pay-per-view: Galę Polsat Boxing Night: Adamek vs Molina 

To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej wiosny w Polsce. 2 kwietnia podczas  Polsat Boxing Night, w TAURON Arenie Kraków w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy  światowego boksu: najwybitniejszy polski pięściarz zawodowy - Tomasz Adamek (50-4, 30 KO ) oraz Amerykanin Erick Molina (24-3,18 KO). Stawką 12-rundowego pojedynku jest pas IBF InterContinental. Galę na żywo z Krakowa będą mogli zobaczyć w systemie „pay-per-view” abonenci telewizji JAMBOX.

Tomasz „Góral" Adamek to były mistrz świata w kategoriach półciężkiej i junior ciężkiej, pretendent do tytułu w wadze ciężkiej i jedyny Polak w historii nagrodzony pasem magazynu The Ring. Eric Molina - Teksańczyk z meksykańskimi korzeniami -  dziewięć miesięcy temu boksował o pas mistrzowski WBC z pogromcą Artura Szpilki - Deontayem Wilderem. Molina walkę przegrał, ale w 3 rundzie był bliski znokautowania mistrza. Zwycięzca walki wieczoru na Polsat Boxing Night – Final Call znajdzie się wysoko w rankingu IBF i jest wielce prawdopodobne, że dostanie szansę walki o pas mistrza świata. Dla 39-letniego Adamka to naprawdę ostatni dzwonek!

Organizowana po raz piąty Polsat Boxing Night - Final Call, to nie tylko walka Adamek vs Molina, to pięć fascynujących 10-rundowych walk. To najwartościowsza i najsilniejsza sportowo karta w historii tej imprezy!

  1. Ewa Brodnicka (10-0) vs Anita Torti (9-5-1) kategoria lekka
  2. Rafał Jackiewicz (47-14-2) vs Michał Syrowatka (13-1) kategoria półśrednia
  3. Mateusz Masternak (36-4) vs Eric Fields (24-3) kategoria junior ciężka
  4. Andrzej Wawrzyk (31-1) vs Marcin Rekowski (17-2) waga ciężka
  5. Michał Cieślak (11-0) vs Francisco Palacios (23-3) kategoria junior ciężka

Wszystkie poprzednie gale Polsat Boxing Night cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno widowni telewizyjnej, jak i widzów wypełniających hale. Gale Polsat Boxing Night, wyznaczyły nową jakość w polskim boksie, zarówno jeśli chodzi o poziom sportowy, jak i organizacyjny. Częścią historii polskiego boksu stały się już spektakularne pojedynki Andrzeja Gołoty z Tomaszem Adamkiem i Przemysławem Saletą, czy walka Tomasza Adamka z Arturem Szpilką. Teraz ponownie w ringu w walce wieczoru zobaczymy Tomasza Adamka, którego czeka trudna przeprawa z Erickiem Moliną. Gale Polsat Boxing Night to przede wszystkim fantastyczne sportowe emocje, świetna organizacja i wielkie wydarzenie towarzyskie. Każda gala gości gwiazdy showbiznesu, aktorów, muzyków, przedstawicieli świata biznesu i polityki.

"Polsat Boxing Night Adamek - Molina" o godzinie 18:00 dla widzów PPV JAMBOX rozpocznie się studiem prowadzonym przez Mateusza Borka. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik.

Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 901 (wersja SD na kanale 902).
Dostęp do kanałów dla Abonentów będzie sprzedawany za 39 zł.

Zamawiać usługę w telewizji JAMBOX można wprost z pilota wybierając pakiet: 
.Pay Per View: Gala Polsat Boxing Night V

lub telefonicznie u konsultanta pod numerem: 32 42 88 433

Start Gali: 2 kwietnia, już od godz. 18:00

www.youtube.com/watch?v=MJEyATAHTsU

2016/03/29