Premiera nowego szóstego sezonu Gry o tron | Telewizja JAMBOX

Premiera nowego szóstego sezonu Gry o tron

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Premiera pierwszego odcinka nowej szóstej serii
 

25 kwietnia 20:10

HBO HD 

Kultowy serial HBO „Gra o tron” powraca. Szósty sezon bijącego rekordy popularności serialu opartego na sadze George’a R. R. Martina rusza w HBO i HBO GO 25 kwietnia. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o tytułowy Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta.

W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Półnóc, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Jednak dla wielu z nich walka o władzę to również walka o życie.

„Im bardziej bohaterowie są zdesperowani, tym gorszych czynów się dopuszczają” – powiedział Iwan Rheon, wcielający się w postać bezwzględnego Ramsaya Boltona, opisując nadchodzący sezon „Gry o tron”. Dotychczasowe wydarzenia doprowadziły wiele postaci do ostateczności. Jaime i Cersei muszą uporać się z osobistą tragedią i znaleźć siły, by utrzymać władzę w Królewskiej Przystani, gdzie szala przechyla się na stronę sekty Wielkiego Wróbla. Okrutny ród Boltonów staje się znaczącym graczem w walce o tron i jednocześnie największym koszmarem Sansy i Theona. Z kolei zdeterminowana Arya poświęci wiele, by pomścić swoich bliskich. Po drugiej stronie morza dumna Daenerys mierzy się z demonami przeszłości, a zgorzkniały Tyrion będzie musiał odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie coraz bardziej widać nowe, nieznane i przerażające zagrożenie.   

W 2015 roku „Gra o tron” została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy, w tym za najlepszy serial obyczajowy. W produkcji występują: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey (300: Początek imperium), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy Peter Dinklage (Dróżnik), Nikolaj Coster-Waldau (Królestwo niebieskie, Łowcy głów) oraz Emilia Clarke (Terminator Genisys). W 2012, 2015 i 2016 roku „Gra o tron” zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii najlepszy serial obyczajowy. Twórcami tej porywającej produkcji są David Benioff oraz D. B. Weiss.

Wszystkie odcinki wszystkich sezonów dostępne są w HBO GO oraz w HBO OD.

GRA O TRON VI, ODC. 1 serial obyczajowy, USA 2016

premiera:  

  • 24.04.2016, godz. 03:00

powtórzenie: 

  • 25.04.2016, godz. 20:10
  • 27.04.2016, godz. 22:20

 

www.youtube.com/watch?v=wjmoMuetbrA

 

ZałącznikRozmiar
Gra o tron VI - odcinki _0.jpg178.63 KB
Gra o tron VI - odcinki _3.jpg112.14 KB
Gra o tron VI - odcinki _4.jpg108.7 KB
Gra o tron VI - odcinki _11.jpg197.58 KB
Gra o tron VI - odcinki _19.jpg131.73 KB
Gra o tron VI - odcinki _22.jpg142.61 KB
Gra o tron VI - odcinki _5.jpg143.84 KB
Gra o tron VI - odcinki _10.jpg133.67 KB
Gra o tron VI - odcinki _15.jpg130.86 KB
2016/04/21