Premiera nowego szóstego sezonu Gry o tron | Telewizja JAMBOX

Premiera nowego szóstego sezonu Gry o tron

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że JAMBOX był pierwszą telewizją, która dała dostęp swoim abonentom do materiałów w jakości HD w ramach usługi wideo na życzenie (VOD). Pierwsza usługa "TVS na życzenie" stworzona była przy współpracy z Telewizją Silesia.

Premiera pierwszego odcinka nowej szóstej serii
 

25 kwietnia 20:10

HBO HD 

Kultowy serial HBO „Gra o tron” powraca. Szósty sezon bijącego rekordy popularności serialu opartego na sadze George’a R. R. Martina rusza w HBO i HBO GO 25 kwietnia. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o tytułowy Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta.

W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Półnóc, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Jednak dla wielu z nich walka o władzę to również walka o życie.

„Im bardziej bohaterowie są zdesperowani, tym gorszych czynów się dopuszczają” – powiedział Iwan Rheon, wcielający się w postać bezwzględnego Ramsaya Boltona, opisując nadchodzący sezon „Gry o tron”. Dotychczasowe wydarzenia doprowadziły wiele postaci do ostateczności. Jaime i Cersei muszą uporać się z osobistą tragedią i znaleźć siły, by utrzymać władzę w Królewskiej Przystani, gdzie szala przechyla się na stronę sekty Wielkiego Wróbla. Okrutny ród Boltonów staje się znaczącym graczem w walce o tron i jednocześnie największym koszmarem Sansy i Theona. Z kolei zdeterminowana Arya poświęci wiele, by pomścić swoich bliskich. Po drugiej stronie morza dumna Daenerys mierzy się z demonami przeszłości, a zgorzkniały Tyrion będzie musiał odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie coraz bardziej widać nowe, nieznane i przerażające zagrożenie.   

W 2015 roku „Gra o tron” została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy, w tym za najlepszy serial obyczajowy. W produkcji występują: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey (300: Początek imperium), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy Peter Dinklage (Dróżnik), Nikolaj Coster-Waldau (Królestwo niebieskie, Łowcy głów) oraz Emilia Clarke (Terminator Genisys). W 2012, 2015 i 2016 roku „Gra o tron” zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii najlepszy serial obyczajowy. Twórcami tej porywającej produkcji są David Benioff oraz D. B. Weiss.

Wszystkie odcinki wszystkich sezonów dostępne są w HBO GO oraz w HBO OD.

GRA O TRON VI, ODC. 1 serial obyczajowy, USA 2016

premiera:  

  • 24.04.2016, godz. 03:00

powtórzenie: 

  • 25.04.2016, godz. 20:10
  • 27.04.2016, godz. 22:20

 

www.youtube.com/watch?v=wjmoMuetbrA

 

ZałącznikRozmiar
Gra o tron VI - odcinki _0.jpg178.63 KB
Gra o tron VI - odcinki _3.jpg112.14 KB
Gra o tron VI - odcinki _4.jpg108.7 KB
Gra o tron VI - odcinki _11.jpg197.58 KB
Gra o tron VI - odcinki _19.jpg131.73 KB
Gra o tron VI - odcinki _22.jpg142.61 KB
Gra o tron VI - odcinki _5.jpg143.84 KB
Gra o tron VI - odcinki _10.jpg133.67 KB
Gra o tron VI - odcinki _15.jpg130.86 KB
2016/04/21