Otwarte okno Discovery Historia i DTX w lutym | Telewizja JAMBOX

Otwarte okno Discovery Historia i DTX w lutym

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Kanały Discovery Historia i DTX przez cały luty bez dodatkowych opłat!


Od 1 do 28 lutego 2017 r. kanały Discovery Historia i DTX będą udostępnione widzom telewizji JAMBOX bez dodatkowych opłat.

Pod koniec roku pojawiła się nowa oprawa kanału Discovery Historia, a w ramówce stacji obok dotychczasowych programów zagościły nowe tytuły prezentujące zjawiska, postaci historyczne oraz wynalazki. Misją kanału jest wydobycie historii ukrytych w cieniu, oświetlenie ich z różnych stron oraz rzucenie nowego światła na bogate dzieje ludzkości od jej początków do współczesności. Jak zapewnia Nadawca, Discovery Historia to pewna perspektywa. Discovery Historia rzuca światło na dzieje świata, udowadnia, że historia to pasjonująca i niejednoznaczna dziedzina. Discovery Historia to nowoczesny kanał telewizyjny oferujący innowacyjne podejście do tematów historycznych.

DTX zabiera z kolei widzów w świat rozrywki i ekstremalnej przygody. Jest szybki, zaskakujący, pełen adrenaliny i humoru. DTX pozwala się zrelaksować i zapomnieć o szarościach dnia codziennego. Poza rozrywką kanał pokazuje jak zarobić, naprawić samochód, czy złowić wielką rybę.

Oba kanały dostępne są na co dzień w pakiecie tematycznym Więcej Discovery (na pozycjach 324 i 326). Przypominamy, że zamówienia pakietów dodatkowych można dokonać wprost z pilota. W dowolnym czasie - bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Kanał będzie odkodowany do 28 lutego 2017 roku.

Jak zamówić dodatkowe pakiety w JAMBOX?

Zobacz teraz »

Życzymy Państwu historycznych wrażeń!
Telewizja JAMBOX

2017/01/31