Pakiet Tenis Premium HD dostępny w JAMBOX | Telewizja JAMBOX

Pakiet Tenis Premium HD dostępny w JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Tenis Premium HD

Pakiet Tenis Premium HD

zawierający 2 kanały: Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD

Kanał Tenis Premium 1 HDKanał Tenis Premium 2 HD

Nowa sportowa propozycja, która powstała na bazie porozumienia Polsatu i Discovery (Eurosport). To pakiet typu season pass z dwoma kanałami premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, które 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD, dają dostęp do całego sezonu rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema. Kibice tenisa będą mogli śledzić zatem French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018.

W trakcie wszystkich czterech turniejów obejrzymy łącznie setki meczów - około 400 godzin relacji i komentarzy na żywo. Pakiet Tenis Premium to również powtórki najlepszych pojedynków, niezapomniane występy Polaków i światowa czołówka tenisa męskiego i kobiecego!

French Open, Roland Garros, pierwszy z turniejów, rozpoczął się już w niedzielę, 28 maja. Rekordzistą pod względem zwycięstw rozgrywanego w Paryżu turnieju jest Rafael Nadal. Agnieszka Radwańska tylko raz, w 2013 roku, dotarła do ćwierćfinału. Jak będzie w tym sezonie?

W lipcu przeniesiemy się na korty Wimbledonu. Aktualnymi mistrzami Wimbledonu są Andy Murray oraz Serena Williams, ale i Agnieszka Radwańska może pochwalić się sukcesami – udziałem w finale w 2012 r. i grą w półfinałach w 2013 i 2015 r. W 2013 r. do półfinału dotarł Jerzy Janowicz, pokonując w ćwierćfinale Łukasza Kubota.

Na przełomie sierpnia i września odbędzie się ostatni w tym roku turniej wielkoszlemowy – US Open. Agnieszka Radwańska czterokrotnie docierała tu do czwartej rundy.

W drugiej połowie stycznia 2018 roku, w ramach pakietu TENIS PREMIUM udostępniony zostanie również turniej Australian Open. Tryumfatorem turnieju deblowego Australian Open z 2014 r. jest Łukasz Kubot, który świetnie spisuje się również w bieżącym sezonie.

Pakiet mogą zakupić Abonenci pakietów Mini HD i Wielotematycznych HD.
Cena pakietu wynosi 39 zł.

Kanały w JAMBOX znajdują się na pozycjach 194 i 195.

2017/06/01