US Open w Pakiecie Tenis Premium HD w telewizji JAMBOX | Telewizja JAMBOX

US Open w Pakiecie Tenis Premium HD w telewizji JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że operator który dostarcza do Twojego mieszkania Internet oraz podłączył Cię do kablówki JAMBOX zbudował do Twojego budynku łącze światłowodowe? Światłowód jest najnowocześniejszym medium telekomunikacyjnym a ponieważ w tej chwili wykorzystujemy jego możliwości tylko w kilku procentach, w przyszłości planujemy zaskoczyć Cię jeszcze ciekawszymi usługami.

Tenis Premium HD

Pakiet Tenis Premium to pakiet typu season pass z dwoma kanałami premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2, które 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD, dają dostęp do rozgrywek tenisowych zaliczanych do Wielkiego Szlema.

Przed nami jeszcze dwa emocjonujące turnieje:

  • US Open
  • Australian Open

Ostatni w tym roku turniej wielkoszlemowy - US Open rozpocznie się już 28 sierpnia i potrwa do 17 września br.  I choć dotarła do nas informacja, że Jerzy Janowicz zrezygnował ze startu w eliminacjach US Open, co praktycznie oznacza, że w nim nie wystąpi, nadal trzymamy kciuki za Agnieszkę Radwańską, która czterokrotnie docierała tu do czwartej rundy.

W drugiej połowie stycznia 2018 roku, w ramach pakietu TENIS PREMIUM udostępniony zostanie turniej Australian Open (rozgrywki będzie można śledzić od 15 stycznia do 4 lutego 2018 r.). Tryumfatorem turnieju deblowego Australian Open z 2014 r. jest Łukasz Kubot, który świetnie spisuje się również w bieżącym sezonie. Łukaszowi mocno kibicujemy.

Pakiet mogą zakupić Abonenci pakietów Mini HD i Wielotematycznych HD.
Cena pakietu wynosi 39 zł.

Kanały w JAMBOX znajdują się na pozycjach 194 i 195.

2017/08/22