Kino TV i FilmBox Premium HD już dostępne | Telewizja JAMBOX

Kino TV i FilmBox Premium HD już dostępne

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

Od wtorku, 12 września 2017 roku dwa kanały filmowe z grupy FilmBox zmienią swoje nazwy. Flagowy kanał FilmBox zmieni nazwę na Kino TV, a FilmBox Premium na FilmBox Premium HD. Profile programowe kanałów pozostaną bez zmian. 

Kino TV  FilmBox Premium HD

Oferta programowa kanału Kino TV (dawny FilmBox) to ulubione przez widzów kino rozrywkowe i popularne seriale. FilmBox Premium HD (dawny FilmBox Premium) emituje
w jakości HD znane hollywoodzkie hity filmowe krótko po ich premierze oraz nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów znakomite filmy i seriale.

Kanał Kino TV jest dostępny pod nr 226 w pakietach podstawowych wielotematycznych. Kanał FilmBox Premium HD jest pod nr 181 w pakiecie premium Filmbox.

W telewizji JAMBOX pakiet Filmbox jest włączany w prezencie dla nowych i przedłużających umowy Abonentów pakietów wielotematycznych.

 

FILMBOX Live

FILMBOX LiveDla wszystkich, którzy lubią oglądać filmy, serialy, dokumenty na życzenie, proponujemy FILMBOX Live - unikalny pakiet, który pozwala korzystać w każdej chwili z bogatej biblioteki VOD.

 

2017/09/12