Telewizja JAMBOX dołącza do akcji Oglądaj Legalne | Telewizja JAMBOX

Telewizja JAMBOX dołącza do akcji Oglądaj Legalne

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Akcja „Oglądaj legalne”, prowadzona przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska polega na przyznawaniu znaku jakości podmiotom udostępniającym treści audio i wideo oraz towarzyszące im materiały dodatkowe. Udostępnianie powyższych materiałów musi odbywać się zgodnie z przepisami prawa, w szczególności na podstawie nabytych przez tych przedsiębiorców odpowiednich licencji lub innych stosownych uprawnień.

Do grona podmiotów, które dbają o legalny przekaz dołączyła właśnie Telewizja JAMBOX, wspierając tym samym akcję „Oglądaj Legalne”. Nie dla nielegalnych treści.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Oglądaj Legalne” dostępne są na stronie
www.ogladaj-legalne.pl.

2018/08/21