Kalendarz adwentowy JAMBOX. Kanał telewizyjny zamiast czekoladki. | Telewizja JAMBOX

Kalendarz adwentowy JAMBOX. Kanał telewizyjny zamiast czekoladki.

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Przez 24 grudniowe dni, abonenci telewizji JAMBOX już po raz drugi zostaną zaproszeni do przedświątecznej zabawy i będą mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki. W ramach akcji „Kalendarz adwentowy JAMBOX” każdego dnia zostanie odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych lub premium, w tym kanały dziecięce, muzyczne i sportowe.

Podobnie jak w zeszłym roku, od 1 do 24 grudnia będziemy odkodowywać kolejno jeden kanał telewizyjny, który na co dzień jest dostępny w pakietach tematycznych i premium. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco - jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym.

Wśród odkodowanych kanałów znajdą się między innymi: CANAL+ Discovery, Eleven Sports 1, MTV, Nicktoons, 2x2, Outdoor Channel, BBC first, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1, czy Polsat Jim Jam i CBeebies.  

Zabawa będzie się odbywała głównie na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/jamboxhd, gdzie już teraz serdecznie zapraszamy.

Tematyczne pakiety telewizji JAMBOX to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii. Na co dzień można je domówić w każdej chwili z pilota lub przez aplikację JAMBOX panel. Zapraszamy do zabawy!

Jak zamówić pakiety dodatkowe?

Z komputera/smartfona    Z pilota

 

2018/11/29