Lutowe zmiany w Telewizji JAMBOX | Telewizja JAMBOX

Lutowe zmiany w Telewizji JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować blisko 300 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Wiele programów doprowadzamy do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD i 4K. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

Nat Geo Wild w nowej odsłonie

Z dniem 1 lutego br. ulega zmianie nazwa i logo kanałów Nat Geo Wild oraz Nat Geo Wild HD odpowiednio na National Geographic Wild i National Geographic Wild HD.

National Geographic Wild to kanał dokumentalny prezentujący dziką przyrodę, przeznaczony do rodzinnego oglądania. Na ramówkę stacji składają się programy przybliżające widzowi świat fauny i flory z najróżniejszych zakątków ziemi, także tych bliskich człowiekowi. W lutym National Geographic Wild przygotował premierowe filmy dla miłośników dzikich kotów: "Narodziny lwiego stada" i "Lwy w koronach drzew", nową serię "Zabójcze królestwo Afryki", kontynuację cyklu "Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - najciekawsze historie", a także nowe odcinki serialu "Urodzone w Afryce".

Bez zmian pozostają pozycje na liście kanałów:
National Geographic Wild (553) i National Geographic Wild HD (345).

 

Kino TV w wersji HD

Również 1 lutego kanał Kino TV zostanie podniesiony do wersji HD. Wersja SD nie będzie już od tego momentu nadawana.

Kino TV to kanał filmowy z rodziny FilmBox prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Kanał Kino TV jest dostępny na pozycji 248.

2019/01/29