Pakiety Podstawowe Plus | Telewizja JAMBOX

Pakiety Podstawowe Plus

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że abyś mógł oglądać na swoim telewizorze programy telewizyjne w jakości HD i 4K operator obsługujący Twoją sieć przesyła do Twojego mieszkania dane z prędkością około 20Mb/s. Jeżeli na swoim odbiorniku nagrywasz i oglądasz dwa programy równocześnie strumień zwiększa się do 40Mb/s, a jeżeli jeszcze w drugim pokoju masz drugi odbiornik... Tak, tak - nasze światłowodowe sieci dysponują dużymi przepływnościami - dużo większymi niż kable telefoniczne czy koncentryczne tradycyjnej kablówki.

Pakiety Podstawowe PLUS

Podstawowy, Bogaty i Korzystny to Pakiety Podstawowe PLUS, które stanowią alternatywę do znanych od lat Pakietów Podstawowych Mini HD, Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD telewizji JAMBOX.

Abonent telewizji JAMBOX ma dziś ogromny wybór pakietów i kanałów, które chce mieć u siebie na co dzień.

Z Pakietów Podstawowych PLUS można dziś korzystać bowiem niezależnie od tego, czy jest się nowym abonentem telewizji JAMBOX, czy kończy nam się dotychczasowa umowa i planujemy ją przedłużyć, czy też w trakcie trwania umowy chcemy po prostu przejść na jeden z tych pakietów.

Co wyróżnia Pakiety Podstawowe PLUS:

  • 25 niedostępnych dotychczas kanałów
  • kanały z dodatków w podstawie
  • czytelna, bardziej przejrzysta oferta
  • możliwość dokupienia wszystkch pakietów dodatkowych (HBO czy CANAL+) do każdego pakietu podstawowego, w tym również najtańszego pakietu Podstawowego
  • dostęp do ponad 120 kanałów poza domem (JAMBOX online)
  • trzy kanały 4K (Eleven 1 4K, FunBox UHD i UltraTV 4K)

Pełna oferta Pakietów Podstawowych PLUS dostępna jest tutaj oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty Telewizji JAMBOX!


 

Pakiety Podstawowe Plus   Ulotka informacyjna

 

2019/10/18