GruBe Pakiety - nowa promocja JAMBOX mobile do 28 lutego!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować ponad 200 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Niektóre programy doprowadzamy już do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

Promocja GruBe Pakiety

GruBe Pakiety - nowa promocja JAMBOX mobile do 28 lutego!

Zimno? Wietrznie? Ponuro? Czas na GruBe Pakiety w JAMBOX mobile.

Serfuj w sieci... ile chcesz, bo tej zimy w JAMBOX mobile podwajamy GB do wykorzystania w ramach podstawowego pakietu danych.

Każdy, kto od 1 grudnia 2020 do 28 lutego 2021 roku zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez JAMBOX mobile, zapłaci obniżony o 5 złotych abonament przez cały okres trwania umowy. Ale to nie koniec! Teraz internetowe pakiety w JAMBOX mobile są naprawdę GruBe! 

W ramach promocji mamy dla Was cztery naprawdę GruBe Pakiety:

  • Pakiet MINI 5GB10GB
  • Pakiet STANDARD 10GB20GB
  • Pakiet OPTIMA 15GB30GB
  • Pakiet ULTRA 30GB60GB

GruuuBo!

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile i ciesz się promocją GruBe Pakiety!

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora.

JAMBOX mobile

Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.