Premiera Songbird. Rozdzieleni - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX! | Telewizja JAMBOX

Premiera Songbird. Rozdzieleni - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w dekoderze Kablówki 3 Generacji JAMBOX znajduje się komputer, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux? Ponieważ procesor tego komputera nie jest tak wydajny jak procesor w Twoim komputerze osobistym (PC) został on rozbudowany o sprzętowe układy dekodujące strumień danych opisujący obraz i dźwięk zgodnie z protokołami MPEG2/MPEG4/HEVC. Dzięki tym układom dekoder JAMBOX może także płynnie wyświetlać obraz w jakości HD i 4K.

SongBird. Rozdzieleni

Songbird. Rozdzieleni

Songbird. Rozdzieleni - jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX!

Zamknięte kina? Sylwester w domu? Teraz nie masz czego żałować, ponieważ już 30 grudnia, w Wypożyczalni VOD JAMBOX wyjątkowa premiera!

Premiera Songbird. Rozdzieleni w Twoim domu, na Twoim ekranie. To futurystyczna wizja skutków wieloletniej pandemii - świata, w którym garstka ludzi pragnie wbrew wszystkiemu nie tylko przetrwać, ale i być razem... Na ekranie zobaczysz między innymi: K.J Apa (Riverdale), Sofię Carlson oraz Demi Moore. 

Zobacz, jak futurystyczną wizję wieloletniej pandemii przedstawili Adam Mason i Simon Boyes z producenckim wsparciem Michaela Bay'a -znanego z takich hitów jak "Noc oczyszczenia", czy "Ciche miejsce". 

Wybierz się na premierę w swoim domu!


Film znajdziesz w Wypożyczalni VOD

Zobacz film

Nie wiecie jak wypożyczyć? Sprawdźcie pod linkiem.

Wideo na życzenie VOD

2020/12/30