Premiera Songbird. Rozdzieleni - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX! | Telewizja JAMBOX

Premiera Songbird. Rozdzieleni - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że operator który dostarcza do Twojego mieszkania Internet oraz podłączył Cię do kablówki JAMBOX zbudował do Twojego budynku łącze światłowodowe? Światłowód jest najnowocześniejszym medium telekomunikacyjnym a ponieważ w tej chwili wykorzystujemy jego możliwości tylko w kilku procentach, w przyszłości planujemy zaskoczyć Cię jeszcze ciekawszymi usługami.

SongBird. Rozdzieleni

Songbird. Rozdzieleni

Songbird. Rozdzieleni - jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku - 30 grudnia w Wypożyczalni VOD JAMBOX!

Zamknięte kina? Sylwester w domu? Teraz nie masz czego żałować, ponieważ już 30 grudnia, w Wypożyczalni VOD JAMBOX wyjątkowa premiera!

Premiera Songbird. Rozdzieleni w Twoim domu, na Twoim ekranie. To futurystyczna wizja skutków wieloletniej pandemii - świata, w którym garstka ludzi pragnie wbrew wszystkiemu nie tylko przetrwać, ale i być razem... Na ekranie zobaczysz między innymi: K.J Apa (Riverdale), Sofię Carlson oraz Demi Moore. 

Zobacz, jak futurystyczną wizję wieloletniej pandemii przedstawili Adam Mason i Simon Boyes z producenckim wsparciem Michaela Bay'a -znanego z takich hitów jak "Noc oczyszczenia", czy "Ciche miejsce". 

Wybierz się na premierę w swoim domu!


Film znajdziesz w Wypożyczalni VOD

Zobacz film

Nie wiecie jak wypożyczyć? Sprawdźcie pod linkiem.

Wideo na życzenie VOD

2020/12/30