Konkurs POLSAT JimJam i JAMBOX! | Telewizja JAMBOX

Konkurs POLSAT JimJam i JAMBOX!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w różne rejony Polski sygnał ze stacji czołowej zlokalizowanej w Katowicach przesyłany jest po kablach światłowodowych wykorzystujących technologię Ethernet. Jest to taka sama technologia jak w Twoim domowym komputerze. Różnica jest jednak w paśmie - o ile Twój komputer posiada złącze o przepływności 100Mb/s (lub 1000Mb/s jeżeli masz szybszy port) to na trasach międzymiastowych wykorzystuje się przepływności 10 Gigabitów na sekundę, często zwielokrotnianą nawet i 96 razy poprzez stosowanie technik DWDM.

Konkurs POLSAT JimJam i JAMBOX!

Bądź bohaterem z POLSAT JimJam!

Zimno? Ponuro? Nie w JAMBOX! Łapcie piloty i klawiatury, bo przed wami konkurs: Bądź bohaterem z POLSAT JimJam!

Na kanale POLSAT JimJam codziennie od 15:00 można spotkać bohaterów ulubionych bajek, takich jak Strażak Sam, Strażnicy miasta czy Robosamochód Poli. Oglądając ich przygody najmłodsi przekonują się, że bohaterem można być każdego dnia, np. poprzez pomoc rodzicom albo młodszemu rodzeństwu, bycie obowiązkowym i koleżeńskim. Strażaka Sama nie trzeba nikomu przedstawiać – jest zawsze na posterunku, w razie potrzeby ugasi pożar i pomoże każdemu, kto o to poprosi. Na ratunek spieszą też Strażnicy miasta i bohaterowie Robosamochodu Poli – dla tych dzielnych pojazdów nie ma zadań niemożliwych. Napiszcie czego Wasze dziecko nauczyło się od wybranego bohatera bajki POLSAT JimJam.

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod konkursowym postem na fanpage JAMBOX - od godziny 12:00 w dniu 9 stycznia 2021 do godz. 22.00, 17 stycznia 2021 r. Dziesięć najbardziej kreatywnych odpowiedzi nagrodzimy gadżetami (5 zestawów POLSAT JimJam i JAMBOX oraz 5 zestawów JAMBOX).

Bądźcie na bieżąco i śledźcie konkurs na fanpage.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

2021/01/11