Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+" | Telewizja JAMBOX

Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+"

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować blisko 300 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Wiele programów doprowadzamy do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD i 4K. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+"

Konkurs JAMBOX "Moje Produkcje CANAL+"

CANAL+ wciąż oferuje widzom swoje własne produkcje filmowe. Każda premiera CANAL+ to wyjątkowe kino, wyśmienita obsada i akcja, która wciska w fotel.

Od 26 marca CANAL+ zaprasza widzów na premierę serialu "Klangor", w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Kryminalna, głęboko psychologiczna opowieść porwie Was nie tylko wyjątkowym klimatem, ale także fantastyczną obsadą. W rolach głównych serialu spotkamy między innymi: Arkadiusza Jakubika, Maję Ostaszewską i Wojciecha Mecwaldowskiego.

W związku z premierą "Klangor", wszystkich Abonentów JAMBOX zapraszamy do udziału w konkursie! Odwiedźcie nasz fanpage, znajdźcie post konkursowy i napiszcie jaka produkcja filmowa CANAL+ wywarła na Was największe wrażenie. Na odpowiedzi (wraz z uzasadnieniem) czekamy od 26 marca do 11 kwietnia. Trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy. Wśród nagród od CANAL+ znajdziecie: żółtą kurtkę KLANGOR, wagę XIAOMI oraz powerbank.

Jak wziąć udział w konkursie?


Przeczytaj regulamin Odwiedź nasz fanpage