Jesienna promocja JAMBOX mobile: GruboBranie!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować blisko 300 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Wiele programów doprowadzamy do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD i 4K. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

Jesienna promocja JAMBOX mobile: GruboBranie

Zbierz podwójne GigaBajty,
bo to czas na GruboBranie w JAMBOX!
Nowa promocja JAMBOX mobile - do 30 listopada.

Przenieś numer do JAMBOX mobile i zbierz podwójne GigaBajty!
Tej jesieni zapraszamy na GruboBranie w JAMBOX! Podwajamy GB do wykorzystania w ramach podstawowego pakietu danych.

To nie wszystko! Każdy, kto w okresie od 1 września do 30 listopada 2021 roku, zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez JAMBOX mobile, zapłaci obniżony o 5 złotych abonament przez cały okres trwania umowy.

W ramach promocji możesz zebrać:

  ●  Pakiet MINI 10GB
  ●  Pakiet STANDARD 20GB
  ●  Pakiet OPTIMA 30GB
  ●  Pakiet ULTRA 60GB
  ●  Pakiet LTE OPTIMA 15GB
  ●  Pakiet LTE ULTRA 100GB + 200GB

GruboBranie GigaBajtów? Wchodzimy w to!

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile
i ciesz się promocją GruboBranie!

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora. Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

 

Więcej o JAMBOX mobile?


Zobacz stronę