Śląski Turniej Gier JAMBOX TV

W dniach 20-21 (czwartek – piątek) listopada br. na czterech śląskich osiedlach rusza pierwszy Śląski Turniej Gier JAMBOX TV. Rozgrywki są organizowane przez cyfrową telewizję kablową JAMBOX z okazji Światowego Dnia Telewizji. Od 3 (poniedziałek) listopada br. na naszej stronie można zarejestrować się do turnieju. Gracze z osiedli w Katowicach, Radzionkowie oraz Siemianowicach Śląskich będą rywalizować on-line przez telewizory podłączone do sieci telewizji kablowej JAMBOX. Impreza została objęta patronatami medialnymi przez: Echo Miasta Katowice, Radio Planeta, Mmsilesia oraz TVS Silesia.

„Śląski turniej gier JAMBOX TV” to pierwsza tego typu inicjatywa w regionie. W turnieju będą rywalizowały ze sobą cztery osiedla z aglomeracji śląskiej. Każdego dnia turnieju rozgrywki odbywać się będą równocześnie na dwóch osiedlach. W czwartek (20.11) będą rywalizować uczestnicy z osiedla Tysiąclecia w Katowicach oraz z Radzionkowa, natomiast w piątek (21.11) zmierzą się ze sobą gracze z osiedla Giszowiec w Katowicach oraz z Siemianowic Śląskich. Tytuł Mistrza zostanie przyznany w dwóch kategoriach: najlepszego osiedla oraz najlepszego gracza. Wyniki turnieju zostaną ogłoszone po zakończonych rozgrywkach 21 (piątek) listopada br. na stronie organizatora. Na uczestników turnieju czekają atrakcyjne nagrody m.in. Playstation Portable oraz odtwarzacze MP4.

Poprzez turniej chcemy dowieść, że rozrywka w odbiorniku telewizyjnym to coś więcej niż programy TV. Interaktywne gry JAMBOX TV dają możliwość naszym abonentom prowadzić własne rozgrywki, z sąsiadem, rodziną czy przyjaciółmi, nie wychodząc z domu. - Mówi Łukasz Sukiennik- dyrektor Marketingu JAMBOX – Światowy Dzień Telewizji, obchodzony 21 listopada, to doskonała okazja by pokazać mieszkańcom naszego regionu jak wygląda nowoczesna telewizja 3 generacji – dodaje.

„Śląski turniej gier JAMBOX TV” to kolejne przedsięwzięcie cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX, skierowane do mieszkańców śląskich osiedli. W dwóch ostatnich tygodniach sierpnia br., w ramach 60–lecia polskiej animacji, na sześciu śląskich osiedlach odbyły się pokazy filmów animowanych ze Studia Filmów Rysunkowych z Bielska-Białej. Rodzice wraz z dziećmi obejrzeli kultowe filmy animowane, obecnie rzadko pojawiające się w TV.

Rejestracja internetowa zakończonaŚwiatowy Dzień Telewizji został ustanowiony decyzją Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych w celu upamiętnienia pierwszego Światowego Forum Telewizji, które odbyło się w 1996 roku w siedzibie organizacji.

HARMONOGRAM ŚLĄSKIEGO TURNIEJU GIER JAMBOX TV

20.11 (czwartek)

Katowice, Młodzieżowy Dom Kultury, ul.Tysiąclecia 5

Radzionków, Restauracja Figaro (obok Centrum Kultury „Karolinka”), Plac Jana Pawła II 2

21.11 (piątek)

Siemianowice Śląskie, Dom Kultury „Chemik”, ul. Niepodległości 58

Katowice, Giszowieckie Centrum Kultury, ul.Mysłowicka 28


21.11 (piątek)

Ogłoszenie wyników (strona www.jambox.pl)


24.11 (poniedziałek)

Wręczenie nagród zwycięzcom turnieju

PROGRAM TURNIEJU:

17.00 - Rozpoczęcie turnieju – oficjalne powitanie uczestników oraz przedstawienie ogólnych zasad turnieju

17.10 – 18.30 Turniejowe zmagania uczestników w grze Snake TV

18.40 Zakończenie turnieju