Cztery nowe pakiety programowe | Telewizja JAMBOX

Cztery nowe pakiety programowe

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

Od lipca br. w cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX są dostępne nowe propozycje programowe. Do oferty zostały wprowadzone cztery pakiety tematyczne: CANAL+, HBO, Cinemax i Discovery. Ponadto o nowe kanały zostały poszerzone również istniejące pakiety programowe. W lipcowej ofercie można również znaleźć Polsat Sport HD w cyfrowej jakości High Definition.

Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX, działająca w aglomeracji śląskiej, systematycznie rozwija swoją ofertę, wzbogacając ją o nowości telewizyjne. Pakiet CANAL+, z czterema kanałami: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2, jako pierwszy z czterech dołączył do nowej oferty programowej. Natomiast od 7 lipca w JAMBOX w ramach nowych pakietów można oglądać takie kanały jak HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax czy Cinemax2. Miłośnicy podróży na pewno znajdą coś dla siebie w nowym pakiecie Discovery, który oferuje trzy kanały: Discovery World, Discovery Science czy Discovery Travel&Living. Natomiast dla znawców dobrego kina zostały dołączone unikalne i rzadko dostępne kanały Universal Channel i Universal Sci-Fi.
Dodatkowo w pakiecie podstawowym (tzw. wielotematycznym) pojawiły się nowe programy: ZigZap/Hyper, BBC World czy 4FunTV. W nowej ofercie został również udostępniony kanał w cyfrowej jakości HD – Polsat Sport HD.

- Platforma JAMBOX daje nam, niespotykaną dotychczas w telewizjach kablowych, możliwość zarządzania zawartością multimedialną do której mamy dostęp przez telewizor. Należy jednak pamiętać, że pakiety programowe to bardzo ważna, ale jedna z wielu treści jakie może oglądać użytkownik JAMBOX – mówi Łukasz Sukiennik, dyrektor ds. marketingu i reklamy SGT S.A. odpowiedzialny za produkt JAMBOX - Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z producentami programów telewizyjnych jak i dostawcami sygnału radiowego, serwisów www, filmów i innych produkcji, które w mianowniku mają multimedialność – dodaje.

***

KABLÓWKA 3 GENERACJI - JAMBOX to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD. Platforma multimedialna JAMBOX, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: dostęp do zasobów sieci Internet, odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej.

2010/03/06