JAMBOX producentem filmu | Telewizja JAMBOX

JAMBOX producentem filmu

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że kabel po którym dociera do Ciebie sygnał telewizji JAMBOX jest kablem umożliwiającym łączność w obie strony. Już w tej chwili możliwe jest wykorzystanie interaktywności naszej kablówki. Możesz oglądać filmy i programy dostępne w serwisie VOD bez ich wcześniejszego pobierania na dysk jak w przypadku przesyłu satelitarnego. Oglądasz materiały od razu nawet na dekoderze bez dysku. 

Został udostępniony film prezentujący możliwości JAMBOX Kablówki 3 Generacji. Film został w całości opracowany i wprodukowany przez zespół JAMBOX. W rolę głosu opowiadającego o funkcjonalnościach JAMBOX wcielił się znany lektor telewizyjny Pan Tomasz Knapik. Jest to pierwsza tego typu prezentacja produktu JAMBOX z wykorzystaniem multimedialnych możliwości internetu.

Multimedialna wersja "przewodnika po JAMBOX" przybliża do interaktywnej strony cyfrowej telewziji kablowej. Podczas trwającego 240 sekund filmu prezentowane są funkcje JAMBOX, między innymi: korzystanie z Internetu na ekranie telewizora, czy zatrzymywanie i ponowne odtwarzanie programów nadawanych na żywo. Film podzielony został na 9 części dzięki czemu łatwiej można odnaleźć elementy które nas interesują.

Zobacz film2010/03/06