JAMBOX zmienia oblicze telewizji w Polsce | Telewizja JAMBOX

JAMBOX zmienia oblicze telewizji w Polsce

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

JAMBOX Kablówka 3 Generacji - interaktywna cyfrowa telewizja kablowa HD, która poza kanałami TV wprowadza nowe usługi, niedostępne dotychczas na polskim rynku. JAMBOX umożliwia m.in.: korzystanie z Internetu na ekranie telewizora, dostęp do treści multimedialnych, tworzenie regionalnych, lokalnych a nawet indywidualnych programów telewizyjnych. Telewizja JAMBOX jest już dostępna na terenie aglomeracji śląskiej a wkrótce także w innych miastach w Polsce.

JAMBOX pozwala łatwo dodawać nowe programy telewizyjne wykorzystujące zawartość tworzoną przez media, instytucje, firmy a nawet użytkowników indywidualnych. Pierwszym tego typu projektem jest rozpoczęcie współpracy JAMBOXa z Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach, której efektem będzie kanał tematyczny prezentujący twórczość artystów związanych z ASP – kanał będzie dostępny tylko w ofercie nowej telewizji.

JAMBOX planuje w najbliższych miesiącach uruchomić kolejne aplikacje jak: wirtualna wypożyczalnia filmów (video on demand), przeglądarka zdjęć, gry w TV, przesyłanie SMSów na telewizor czy komunikatory internetowe.

2010/03/06