Programy dla dzieci | Telewizja JAMBOX

Programy dla dzieci

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że usługa multiroom to możliwość odbioru cyfrowej telewizji na kolejnym telewizorze bez kupowania dodatkowego abonamentu. Jest to atrakcyjne, bo na drugim telewizorze masz taką samą ofertę programową jak na pierwszym – przy czym płacisz jedynie opłatę za multiroom niezależnie jakie pakiety telewizyjne masz wykupione.

Poszerzając naszą ofertę programową dodaliśmy doskonałe kanały dziecięce jako pakiet tematyczny. W skład pakietu wchodzą takie programy jak:
JETIX PLAY nadaje łagodne bajki, komedie rodzinne, programy edukacyjne - idealne dla oglądających razem dzieci i rodziców.
JIMJAM to telewizja stworzona dla najmłodszych. JimJam oferuje przedszkolakom znane i lubiane programy, zabawy z muzyką, filmy kukiełkowe i animowane bajki. Zobacz Boba Budowniczego, Tomka i Przyjaciół oraz Barneya.
BEBE TV skierowany jest przede wszystkim do dzieci w wieku od 6 do 36 miesiąca życia oraz ich rodziców. Ramówka obejmuje animacje i krótkie bajki rysunkowe. Telewizja nie emituje żadnych reklam.
NICKELODEON (Nick) skierowany jest do widzów w wieku od 2 do 14 lat. Założeniem programowym stacji jest prezentacja jedynie pozytywnych treści, bez agresji i przemocy. Mimo, że stacja nie wystartowała jeszcze w Polsce, niektóre jej produkcje są już u nas znane, np. "SpongeBob" czy "Dora the Explorer" (w Polsce rozpocznie nadawanie w lipcu 2008 roku)
Wszystkie te kanały dostępne są za jedyne 4 zł jako opcja do pakietu wielotematycznego. Pakiet wielotematyczny, dostępny dla każdego abonenta został wzbogacony o jeden z najpopularniejszych kanałów dziecięcych MINI MINI - bez dodatkowych opłat!
MINIMINI to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 roku życia. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych widzach i o ich potrzebach. Oryginalna, kolorowa i bajkowa oprawa graficzna pobudza dziecięcą wyobraźnię.

2010/03/06