Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży | Telewizja JAMBOX

Kablówka 3 Generacji już w sprzedaży

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

Niezmiernie miło jest nam poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy sprzedaż w pełni cyfrowej, innowacyjnej telewizji kablowej w naszym rejonie. W dziedzinie usług telewizyjnych trwa rewolucja, chcemy abyście mogli Państwo uczestniczyć w nowej epoce telewizji jako jedni z pierwszych.

JAMBOX to jedna z najbardziej nowoczesnych platform telewizyjnych oferowanych na rynku. To już nie jest kablówka jaką znamy od lat to zupełnie nowy świat interaktywnej telewizji. Już teraz nasza oferta składa się z wielotematycznego pakietu telewizyjnego, usług takich jak przewodnik EPG czy dostęp do stron WWW na ekranie telewizora oraz wielu innych. Pakiet wielotematyczny zawiera m.in. kanały FILMBOX, NON STOP KINO i NON STOP KINO HD, które u innych operatorów są dodatkowo płatne. Tylko u nas w ramach podstawowej oferty otrzymują Państwo trzy doskonałe kanały filmowe, w tym jeden w jakości HD.

Jednak to nie wszystko. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych odbiorców. Dlatego w najbliższym czasie oferta będzie stale powiększana o kolejne atrakcyjne programy telewizyjne oraz nowe funkcje, dzięki którym JAMBOX jeszcze bardziej dostosuje się do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu www, który stale uaktualniamy o najnowsze wiadomości oraz dodajemy coraz więcej informacji o ciągle rozszerzanej ofercie.

2010/03/06