Filmowe ferie zimowe w JAMBOX | Telewizja JAMBOX

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że aby skompletować blisko 300 programów telewizyjnych oferowanych w ramach Kablówki 3 Generacji JAMBOX musimy stale patrzeć na 8 różnych satelitów i odbierać jednocześnie sygnał z 51 transponderów. Wiele programów doprowadzamy do naszej stacji czołowej światłowodowymi łączami naziemnymi. Takim łączom nie przeszkadzają gęste chmury, pasmo per. kanał może być też większe co jest widoczne w jakości obrazu, zwłaszcza kanałów HD i 4K. Staramy się rozwijać te łącza, być może rezygnując w przyszłości z anten.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Filmowe ferie zimowe

Od 16 stycznia do 26 lutego będziemy mieli przyjemność towarzyszyć Wam podczas ferii zimowych!
I to w każdym województwie!

Po zabawie na nartach i sankach zaprosimy Was na gorącą czekoladę (tę musicie zrobić sobie sami…) i cudowne familijne filmy. O te już zadbamy my.

W każdy poniedziałek ferii, przez sześć tygodni, będziemy prezentować dwa tytuły filmowe, które będziecie mogli wypożyczyć za jedyną złotówkę KAŻDY w Wypożyczalni VOD JAMBOX oraz w TV Smart! Pamiętajcie – niezależnie od tego, jaki macie dekoder – będziecie mogli oglądać najnowsze filmowe propozycje familijne. „Minionki: Wejście Gru”, „Buzz Astral” i „Skarb Mikołajka” to tylko niektóre tytuły, które będziecie mogli wypożyczyć w najbliższych dniach.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX to zabawa, która toczy się przede wszystkim w naszych social mediach - na Facebooku oraz Instagramie.

2023/02/17