Filmowe ferie zimowe w JAMBOX | Telewizja JAMBOX

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że z SGT, która jest operatorem telewizji kablowej JAMBOX, współpracuje ponad 500 najbardziej innowacyjnych operatorów w całej Polsce. Najbardziej innowacyjnych - bo właśnie ci operatorzy podjęli trud zbudowania nowoczesnych, światłowodowych sieci nowej generacji (NGN) do wszystkich obiektów, w których świadczą usługi dostępu do Internetu.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX

Filmowe ferie zimowe

Od 16 stycznia do 26 lutego będziemy mieli przyjemność towarzyszyć Wam podczas ferii zimowych!
I to w każdym województwie!

Po zabawie na nartach i sankach zaprosimy Was na gorącą czekoladę (tę musicie zrobić sobie sami…) i cudowne familijne filmy. O te już zadbamy my.

W każdy poniedziałek ferii, przez sześć tygodni, będziemy prezentować dwa tytuły filmowe, które będziecie mogli wypożyczyć za jedyną złotówkę KAŻDY w Wypożyczalni VOD JAMBOX oraz w TV Smart! Pamiętajcie – niezależnie od tego, jaki macie dekoder – będziecie mogli oglądać najnowsze filmowe propozycje familijne. „Minionki: Wejście Gru”, „Buzz Astral” i „Skarb Mikołajka” to tylko niektóre tytuły, które będziecie mogli wypożyczyć w najbliższych dniach.

Filmowe ferie zimowe w JAMBOX to zabawa, która toczy się przede wszystkim w naszych social mediach - na Facebooku oraz Instagramie.

2023/02/17