Telefon do przyjaciela - nowa promocja w JAMBOX mobile | Telewizja JAMBOX

Telefon do przyjaciela - nowa promocja w JAMBOX mobile

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że kabel po którym dociera do Ciebie sygnał telewizji JAMBOX jest kablem umożliwiającym łączność w obie strony. Już w tej chwili możliwe jest wykorzystanie interaktywności naszej kablówki. Możesz oglądać filmy i programy dostępne w serwisie VOD bez ich wcześniejszego pobierania na dysk jak w przypadku przesyłu satelitarnego. Oglądasz materiały od razu nawet na dekoderze bez dysku. 

Promocja Telefon do przyjaciela w JAMBOX mobile!

Promocja Telefon do przyjaciela w JAMBOX mobile!

Chcesz się poczuć jak w ekipie z Rachel, Ross’em, Monicą, Chandlerem, Joy’em i Phoebe ze słynnego serialu „Przyjaciele”? Nie masz takiej kawiarni pod domem i kanapy, na której możecie prowadzić ze sobą długie i zabawne rozmowy?

Nic straconego! Przenieś numer do JAMBOX mobile i dzwoń do swoich przyjaciół kiedy zechcesz i łap się z Nimi w sieci!
Nowa promocja JAMBOX mobile obowiązuje od 1 marca do 31 maja br.

Dzięki poczwórnym GigaBajtom i promocyjnym cenom, możesz rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi przez telefon bez ograniczeń i surfować w sieci o każdej porze dnia i nocy!

W ramach promocji Telefon do przyjaciela możesz wybrać jeden z pakietów:

Pakiety w promocji

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile i wybierz pakiet dla siebie i swoich przyjaciół.

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora. Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

 

Więcej o JAMBOX mobile?


Zobacz stronę
2023/03/01