Telefon do przyjaciela - nowa promocja w JAMBOX mobile | Telewizja JAMBOX

Telefon do przyjaciela - nowa promocja w JAMBOX mobile

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że będąc abonentem telewizji JAMBOX jesteś już "zcyfryzowany". Oznacza to, że nie będziesz musiał wymieniać telewizora, ani kupować dodatkowej przystawki, aby odbierać programy telewizyjne dostępne z nadajników naziemnych.

Promocja Telefon do przyjaciela w JAMBOX mobile!

Promocja Telefon do przyjaciela w JAMBOX mobile!

Chcesz się poczuć jak w ekipie z Rachel, Ross’em, Monicą, Chandlerem, Joy’em i Phoebe ze słynnego serialu „Przyjaciele”? Nie masz takiej kawiarni pod domem i kanapy, na której możecie prowadzić ze sobą długie i zabawne rozmowy?

Nic straconego! Przenieś numer do JAMBOX mobile i dzwoń do swoich przyjaciół kiedy zechcesz i łap się z Nimi w sieci!
Nowa promocja JAMBOX mobile obowiązuje od 1 marca do 31 maja br.

Dzięki poczwórnym GigaBajtom i promocyjnym cenom, możesz rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi przez telefon bez ograniczeń i surfować w sieci o każdej porze dnia i nocy!

W ramach promocji Telefon do przyjaciela możesz wybrać jeden z pakietów:

Pakiety w promocji

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile i wybierz pakiet dla siebie i swoich przyjaciół.

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora. Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

 

Więcej o JAMBOX mobile?


Zobacz stronę
2023/03/01