Kalendarz adwentowy JAMBOX inny niż wszystkie | Telewizja JAMBOX

Kalendarz adwentowy JAMBOX inny niż wszystkie

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że w dekoderze Kablówki 3 Generacji JAMBOX znajduje się komputer, pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Linux? Ponieważ procesor tego komputera nie jest tak wydajny jak procesor w Twoim komputerze osobistym (PC) został on rozbudowany o sprzętowe układy dekodujące strumień danych opisujący obraz i dźwięk zgodnie z protokołami MPEG2 i MPEG4. Dzięki tym układom dekoder JAMBOX może także płynnie wyświetlać obraz w jakości HD.

Kalendarz adwentowy JAMBOX pełen filmowych niespodzianek!

Filmowe niespodzianki, rebusy, zagadki i prezenty od JAMBOX

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to zawsze wyjątkowy czas. Poszukiwania prezentów, zapach gorącej czekolady, pierników i barszczu, dekorowanie choinki i… kalendarze adwentowe. Te z czekoladkami i…słynny już kalendarz JAMBOX.

Kalendarz adwentowy JAMBOX będzie tym razem wypełniony cudownymi filmami Disney’a i łamigłówkami, które – mamy nadzieję – umilą Wam oczekiwanie na Święta. Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, otworzymy jedno okienko, w którym znajdziecie film ze świata Disney’a z Wypożyczalni VOD JAMBOX za symboliczną złotówkę lub zagadkę. Tych, którzy pierwsi poprawnie rozwiążą nasze rebusy – nagrodzimy super gadżetami JAMBOX.

Wybrane w kalendarzu filmy Disney’a będą dostępne w promocji na dekoderach TV Smart 4K BOX.

Bądźcie czujni, obserwujcie nasze social media i otwierajcie okienka kalendarza razem z nami!

Macie ochotę na przedświąteczną zabawę z kalendarzem adwentowym JAMBOX? Zapraszamy na fanpage JAMBOX!

2023/11/28