Promocja Fortuny w JAMBOX mobile! | Telewizja JAMBOX

Promocja Fortuny w JAMBOX mobile!

Czy wiesz, że

Czy wiesz, że z SGT, która jest operatorem telewizji kablowej JAMBOX, współpracuje ponad 500 najbardziej innowacyjnych operatorów w całej Polsce. Najbardziej innowacyjnych - bo właśnie ci operatorzy podjęli trud zbudowania nowoczesnych, światłowodowych sieci nowej generacji (NGN) do wszystkich obiektów, w których świadczą usługi dostępu do Internetu.

Promocja Fortuny w JAMBOX mobile!

Promocja Fortuny w JAMBOX mobile!

Chcesz, by szczęście sprzyjało Ci cały czas? Nie lubisz wybierać ani nie chcesz z niczego rezygnować?

Z nami nie musisz zdawać się na ślepy los. Promocja Fortuny w JAMBOX mobile to swoista promocja obfitości i bogactwo usług! Co więcej – wszystkie usługi masz w ramach jednej promocji!

Promocja Fortuny to m.in.: eSIM, VoLTE, Wi-Fi Calling, 120 GB Internetu, 5G, LTE, zasięg sieci PLUS i roaming!

Przenieś swój numer do JAMBOX mobile, a otrzymasz możliwość skorzystania z usługi eSIM, znacznie lepszą jakość dźwięku w trakcie rozmowy i szybsze połączenia (VoLTE). Będziesz mógł także prowadzić rozmowy mimo braku zasięgu sieci komórkowej (Wi-Fi Calling). Rozmawiaj ze wszystkimi bez ograniczeń i surfuj w sieci o każdej porze dnia i nocy.

Nowa promocja JAMBOX mobile obowiązuje od 1 marca do 31 maja 2024 roku.

W ramach Promocji Fortuny możesz wybrać jeden z pakietów:

Pakiety w promocji


Przenieś numer do JAMBOX mobile, a los będzie Ci sprzyjał!

JAMBOX mobile to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel) i obejmuje dwie taryfy. Pierwsza z nich, GŁOS+SMS+MMS+LTE to cztery pakiety podstawowe w cenach promocyjnych od 14,90 zł/miesiąc. W ramach każdej z nich dostępne są nowe usługi: eSIM, VoLTE i Wi-Fi Calling. Na drugą taryfę składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Regulamin promocji dostępny jest w biurze Operatora. Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem: www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

 

Więcej o JAMBOX mobile?


Zobacz stronę
2024/03/01