Nagrywarka PVR USB | Telewizja JAMBOX

Nagrywarka PVR USB

Funkcja jest dostępna po podłączeniu własnego dysku USB. Dzięki temu możesz nagrywać konkretne pozycje z przewodnika EPG lub podczas oglądania danego kanału. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać program nadawany na innym.


Zalecamy używanie zewnętrznego dysku twardego USB (HDD USB) dobrej jakości o pojemności od 16 GB do 1 TB w określonym niżej standardzie, najlepiej z własnym zasilaniem. Nie rekomendujemy użycia pamięci typu pendrive.

Dekoder Specyfikacja dysku
Arris VIP-4302 USB 3.0 od 16GB do 1TB
Arris 1113 HD
Arris 2853 HD z opcją dysku
Arris 5305 4K
Motorola 1853 HD z opcją dysku
IM2100 HD
MAG 250 HD
MAG 255 HD
USB 2.0 od 16GB do 1TB.
Dyski USB 3.0 nie działają.
ZyXEL 1001 HD
ZyXEL 2101 HD
USB 2.0 od 16GB do 500GB
Dyski USB 3.0 nie działają.
Operator nie udziela wsparcia technicznego w zakresie urządzeń USB będących własnością Abonenta podłączanych do portów USB dekodera. Oznacza to, że jeśli konkretne urządzenie wpięte w port USB STB nie działa to Operator nie udzieli Ci pomocy technicznej. 

FAQ:

Q Co mam zrobić jeśli dekoder nie wykrywa urządzenia, które podłączyłem do portu USB?
Co mam zrobić jeśli dekoder nagle „przestał widzieć dysk”?
Co mam zrobić jeśli dekoder nie potrafi sformatować dysku?
Co mam zrobić jeśli dekoder nie odtwarza poprawnie nagrań (np. występują zacięcia przy ich odtwarzaniu)?
Co mam zrobić jeśli po podłączeniu dysku występuje spowolnienie działania dekodera lub dekoder się restartuje?

A Twoje urządzenie USB nie jest zgodne z usługą Nagrywarka USB PVR na tym dekoderze. Podłącz inne urządzenie. Dekodery VIP-1113, MAG-250 i MAG-255 wymagają dysków USB 2.0 (USB 3.0 nie będą działać). Podłącz inny dysk USB 2.0.

Q Czy mogę jako dysk USB zastosować pendrive?

A Ze zgłoszeń, które otrzymujemy od użytkowników wynika, że część pendrive’ów działa, a część sprawia problemy. Zalecamy pendrive’y uznanych marek (np. Kingston, Sandisk, Goodram). Problemy sprawiają pendrive’y reklamowe. Pamięci pendrive oparte o pamięć flash mają określoną żywotność mierzoną w liczbie możliwych cykli zapisu: należy zwrócić uwagę, że intensywne używanie pamięci pendrive w usłudze Nagrywarka PVR USB (szczególnie dotyczy to nośników o mniejszych pojemnościach) doprowadzi ostatecznie do ich uszkodzenia.

Q Co mam zrobić jeśli chcę mieć wsparcie techniczne dla nagrywarki?

A Proponujemy skorzystać z dekodera ze wsparciem dla modułu dyskowego Arris DVR-ONE - jest on kompatybilny z dekoderami Arris VIP-5305 oraz Arris VIP-4302. Możesz go kupić u swojego Operatora.

Dostępne na dekoderze: